16 km estafette in Grootebroek
Geplaatst door Hanneke op 3 maart 2008 00:00:00
Op 2 maart werd er in Grootebroek een 16 km estafette gezwommen.

De Otters hadden ook met een team ingeschreven en de jongens Fred, Dennis, Rens en Ferry hebben er als ware toppers een fantastische prestatie neergezet.

Onder de bezielende leiding van Yoke, jurylid Peter en support van John en Hanneke gingen de mannen vol enthousiasme van start. Onderling was afgesproken dat ieder steeds 500 mtr. zou zwemmen (daarin waren de teams vrij) Met tussenpozen van zo’n 15 minuten moesten ze dus 8 x van start gaan. Een zware opgave dus.  Omdat onze toppers aan elkaar gewaagd zijn en ze ook voor elkaar niet wilden onderdoen hebben ze allemaal prachtige gelijkmatige tijden gezwommen. Het is nogal wat als je van de eerste tot de 8e ronde het presteert om steeds gemiddeld zo rond de 5. 43 te zwemmen.

Na ruim 3 uur zwoegen werd de 16 km. behaald en tikten onze Ottermannen als eerste aan met een tijd van 3.03.12 met een zeer ruime voorsprong op nummer 2 DAW . Leuke bijkomstigheid is dat deze wedstrijd voor de eerste keer werd georganiseerd waardoor de Otters nu een nationaal record op hun naam hebben staan.

Zeker voor herhaling vatbaar zo’n lange afstand estafette en prima voor de teamspirit.

 

John en Hanneke