Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 14 juni 2009

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Adriaan Bierma Survival 2
  Alexander Erkan Ochoa Flores Balvaardigheid 1
  Andrea Sanders Springen van de plank 1
  Bibi Jasmijn Griffioen Survival 2, Synchroonzwemmen 2
  Bram van de Ruit Snorkelduiken 1
  Brit Issa Rijnen Zwemvaardigheid 2
  Demi Andriessen Zwemvaardigheid 3
  Eline Kapteijn Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 2, Synchroonzwemmen 2
  Eva Zoë Metz Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 2
  Gijs Dingemans Zwemvaardigheid 1
  Ibtissam Takassa Snorkelduiken 1
  Igor Lausberg Zwemvaardigheid 1
  Ilias Takassa Snorkelduiken 1
  Iris Bitter Springen van de plank 2
  Iza Zwagerman Zwemvaardigheid 1
  Jaap van den Brink Survival 3
  Jara Kieft Synchroonzwemmen 3
  Julian Sanders Springen van de plank 2
  June Oda Groothuizen Springen van de plank 2
  Kirsten van Rems Snorkelduiken 1
  Leonie Teunizen Snorkelduiken 3
  Lotte Kerkhof Snorkelduiken 1
  Lucas Gerben Arun Ferwerda Snorkelduiken 2, Snorkelduiken 3
  Maaike de Groot Synchroonzwemmen 3
  Marc Ferdinandusse Survival 3
  Max van der Schatte Olivier Zwemvaardigheid 2
  Nadja Kozlov Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 3
  Noor Luna van Ewijck Zwemvaardigheid 1
  Noor Schaaf Zwemvaardigheid 1
  Quinty Ambia Frankvoort Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Roos van Andel Zwemvaardigheid 1
  Rosanne van Ee Synchroonzwemmen 3
  Roy Flos Snorkelduiken 1
  Sanne Bitter Zwemvaardigheid 2
  Sanne Licher Synchroonzwemmen 2
  Simon van de Ruit Survival 1
  Sophie van der Meer Zwemvaardigheid 2
  Souraya Kaaouach Snorkelduiken 2
  Suzanne Ballast Synchroonzwemmen 3
  Tessa Annabelle van Noord Springen van de plank 2
  Thirza de Bruin Synchroonzwemmen 1
  Thomas Jeroen Schaaf Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 3
  Tobias Kronenburg Snorkelduiken 3
  Victoria Lasscher Springen van de plank 2
  Xander Ziedses des Plantes Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere
 01-07 Taim Alzaed
 01-07 kees Manders

We wensen jullie een fijne verjaardag!