Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 12
Verenigde Staten Noorwegen Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Wedstrijdzwemmen - Trainingstijden

Trainingstijden wedstrijdzwemmen - Seizoen 2018-2019

Dag Tijd Groep
Maandag 17:30 - 18:15 uur Techniekschool 1
18:15 - 19:00 uur Techniekschool 2
18:00 - 19:00 uur Techniek academie 1
17:00 - 18:00 uur Techniek academie 2
17:30 - 19:00 uur Junioren/Jeugd 1
Junioren/Jeugd 2
17:00 - 19:00 uurSenioren
Woensdag 17:30 - 18:30 uur Techniek academie 1
17:30 - 19:00 uur Techniek academie 2
Junioren/Jeugd 1
Junioren/Jeugd 2
Senioren
Donderdag 18:00 - 19:00 uur Senioren
18:00 - 19:00 uur Para Team
Vrijdag 16:30 - 17:15 uur Techniekschool 1
17:15 - 18:00 uur Techniekschool 2
16:30 - 17:30 uur Techniek academie 1
16:30 - 18:00 uur Techniek academie 2
Junioren/Jeugd 1
Junioren/Jeugd 2
Senioren
Zaterdag
06:30 - 08:00 uur
Junioren/Jeugd 1
Junioren/Jeugd 2
Senioren
Masters
Para Team

Geen trainingen

  Maand Dag(en)
 September 20186, 13, 20, 27
 Oktober 201825
 November 2018Geen uitval
 December 20185, 24, 26-29, 31
 Januari 20193
 Februari 201921
 Maart 2019Geen uitval
 April 201919, 22, 25
 Mei 20192
 Juni 20197-8, 10, 26-27
 Juli 20193, 4


Laatste training van het seizoen is gepland op zaterdag 6 juli 2019.
Willekeurige foto
 
 
Zeskamp en BBQ
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 10-12 Oliebollentoernooi 2018 : 21 december
 23-10 Open Paralympische zwemtraining
 05-10 Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 22 oktober 2018
 05-10 Barrooster 1e helft seizoen 2018-2019 online
 27-08 EK-winnaars beginnen als minipup
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd
 24-12 Maurice ter Bogt
 24-12 Dante Braspenning
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Marjolein Veerman
 24-12 Michelle Wiegmans
 25-12 Dex Hofman
 25-12 Rosan van Noord
 25-12 Thomas Robijn
 26-12 Feline Peters
 26-12 Sabijn Peters
 26-12 Francesca Thomas
 26-12 Hugo Wortman

We wensen jullie een fijne verjaardag!