Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Rooster waterpolo

Waterpolorooster seizoen 2017-2018

Team
wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd Thuis Uit Naam zwembad, plaats
za 20 januari 2018
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Watervlo DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Aquarijn FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:40 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Het Y EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 18:45 DAW CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Hoornsevaart, Alkmaar
  D1 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT D3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Dolfijn EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZPC Woerden AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 U.Z.S.C. H5 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquarijn H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 27 januari 2018
  JO17 16:30 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Merwestein, Nieuwegein
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Aquawaard DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 U.Z.S.C. FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:40 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Het Y EG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Duinkikkers CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Het Y EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H3 DJK-ZAR H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H1 WZ&PC Purmerend H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Watervlo H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 03 februari 2018
  GO13C 16:45 De Vaart DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  H3 17:00 Aquarius H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Kombibad De Wiel, Schagen
  GO13B 17:15 ZV De Zaan DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Slag, Zaandam
  GO15 17:30 De Vaart CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  D1 17:30 VZV Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Heerenduinen, IJmuiden
  GO11A 17:45 Het Y EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  JO15 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Noordkop CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 18:20 De Ham H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Watering, Wormerveer
  GO11B 18:45 DWT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Boerhaavebad, Haarlem
  JO17 19:05 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Duinkikkers BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 19:30 Aquarijn AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Merwestein, Nieuwegein
  H1 20:30 De Vaart H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
za 10 februari 2018
  JO19 15:45 Oceanus AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Waterlelie, Aalsmeer
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 ZC Zeist CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC de Robben CJ1 / BZC Brandenburg CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:35 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:20 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 K.Z.C. Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 11 februari 2018
  GO11B 17:15 De Futen EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Meerkamp, Amstelveen
za 17 februari 2018
  GO13C 13:30 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vallei, Veenendaal
  JO15 16:10 HZC de Robben CJ1 / BZC Brandenburg CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Lieberg, Hilversum
  GO13B 16:30 ZV De Zaan DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Slag, Zaandam
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:40 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 DWT EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 18:50 ZPCH BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
  D1 19:00 Z.V. Utrecht Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Kwakel, Utrecht
  GO11B 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Amstel EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Noordkop H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 20:15 ZV De Zaan AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Slag, Zaandam
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Het Y H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:30 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Noordkop H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 24 februari 2018
  H1 16:45 De Meerkoeten H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Mirandabad, Amsterdam
  GO15 17:00 GoSwim CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Wetering, Houten
  GO13B 17:40 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  GO13A 18:30 Het Y DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  JO15 19:15 Z.V. Haerlem CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Planeet, Haarlem
  H2 19:30 De Dolfijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sloterparkbad, Amsterdam
  D1 19:50 K.Z.C. Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
zo 25 februari 2018
  GO11A 15:00 De Amstel EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Het Veenweidebad, Mijdrecht
  GO13C 15:15 U.Z.S.C. DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Krommerijn, Utrecht
  H3 17:55 De Amstel H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Veenweidebad, Mijdrecht
za 10 maart 2018
  GO9 14:00 ZV De Zaan FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Slag, Zaandam
  GO13A 17:15 ZV De Zaan DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Slag, Zaandam
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:15 VZV H5 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Heerenduinen, IJmuiden
  JO17 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 18:20 K.Z.C. CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  JO19 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 19:30 De Waterwolf H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Sloterparkbad, Amsterdam
zo 11 maart 2018
  GO13B 13:40 Noordkop DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Heersdiep, Den Helder
  GO13C 18:00 AZ&PC De Futen DG1 / De Snippen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Meerkamp, Amstelveen
za 17 maart 2018
  GO11A 15:10 ZPCH EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
  GO13C 16:15 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Trits, Baarn
  GO15 17:00 De Vuursche CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Trits, Baarn
  D1 17:15 ZV De Zaan Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Slag, Zaandam
  JO15 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 DAW CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z.V. Haerlem EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Planeet, Haarlem
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Aquarijn FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:05 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZPCH H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 19:50 SG. West-Friesland BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Waterhoorn, Hoorn
  JO19 19:50 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZC Zeist AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:35 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Oceanus H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:35 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Triton Weesp H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
ma 19 maart 2018
  JO19 20:00 De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 MFA Safari, Maarssen
za 24 maart 2018
  GO13A 16:55 Aquawaard DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Waardergolf, Heerhugowaard
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Aquawaard EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Z.V. Haerlem EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Fuut CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZV De Zaan H8 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duinkikkers H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 25 maart 2018
  GO9 14:35 U.Z.S.C. FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Krommerijn, Utrecht
za 07 april 2018
  GO13B 14:00 Watervlo DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11A 16:15 Aquawaard EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Waardergolf, Heerhugowaard
  GO11B 16:15 Triton Weesp EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Victoriabad, Weesp
  GO13C 16:30 De Aalscholver DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Almere Poort, Almere
  D1 16:35 De Ham Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Watering, Wormerveer
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 18:15 Noordkop CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Het Heersdiep, Den Helder
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 U.Z.S.C. CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 19:30 De Aalscholver H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Almere Poort, Almere
  JO17 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 KZC BJ1 / Aquafit BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Duinkikkers AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 20:30 De Aalscholver H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Almere Poort, Almere
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 14 april 2018
  GO13A 15:25 De Ham DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Watering, Wormerveer
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 ZPC Woerden DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Dolfijn EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Triton Weesp EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Ham H6 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H1 ZPC Woerden H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 20:40 WZ&PC Purmerend AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Leeghwaterbad, Purmerend
  H2 21:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZV De Zaan H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 21 april 2018
  GO11A 14:30 De Dolfijn EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sloterparkbad, Amsterdam
  GO13B 15:30 Watervlo DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  JO17 16:15 Watervlo BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO13C 16:15 Aquarijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Merwestein, Nieuwegein
  GO15 17:00 Aquarijn CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Merwestein, Nieuwegein
  JO15 17:00 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11B 18:25 Het Y EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  H2 19:00 U.Z.S.C. H5 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Krommerijn, Utrecht
  JO19 19:25 ZPC Woerden AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Batensteinbad, Woerden
  H1 20:00 Aquarijn H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Merwestein, Nieuwegein
  H3 20:20 De Snippen H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meerkamp, Amstelveen
za 28 april 2018
  GO11A 18:15 Z.V. Haerlem EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Planeet, Haarlem