Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 3
Saudi Arabië Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 579
Nieuwste lid:
Nederland DexRuarus
Rooster waterpolo

Waterpolorooster seizoen 2023-2024

Team
wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd Thuis Uit Naam zwembad, plaats
za 02 maart 2024
  GO11 13:45 Watervlo EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  D1 15:45 Watervlo Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO13 16:45 S.G. MOKUM DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Noorderparkbad, Amsterdam
  MO17 17:20 De Ham BCM2 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Crommenije, Krommenie
  JO15B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Aqua-Novio '94 CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15A 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Ham CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:00 DJK-ZAR H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Mercator Plaza, Amsterdam
  H4 19:10 HZC De Robben H4 Z&PC De Otters Het Gooi H4 De Lieberg, Hilversum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Ham/Purmerend BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 IJsselmeer H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Vaart H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 09 maart 2024
  JO17A 17:45 S.G. MOKUM BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Sloterparkbad, Amsterdam
  JO15A 18:00 S.G. MOKUM CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  JO15B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 De Fuut/De Meerkoeten CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Aquarijn Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:15 ZPC Woerden H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Batensteinbad, Woerden
  H4 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H4 Z.P.C. Amersfoort H11 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:00 ZPC Woerden H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Batensteinbad, Woerden
  H3 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZV De Zaan H8 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 16 maart 2024
  MO17 17:00 VZV/KZC BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  GO11 18:00 De Albatros EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcentrum Helsdingen, Vianen
  GO13 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15A 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Reuring/Aquawaard CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:15 ZPC Woerden Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Batensteinbad, Woerden
  H3 19:35 De Snippen H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meerkamp, Amstelveen
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Futen BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 U.Z.S.C. H6 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Fuut H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 17 maart 2024
  JO15B 16:55 U.Z.S.C. CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 De Krommerijn, Utrecht
za 23 maart 2024
  GO13 16:30 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  GO11 17:10 HZC De Robben EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Lieberg, Hilversum
  JO15A 17:45 De Aalscholver CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Almere Poort, Almere
  MO17 17:50 DAW BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Hoornsevaart, Alkmaar
  JO15B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 HZC De Robben CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H4 18:30 De Vuursche H3 Z&PC De Otters Het Gooi H4 De Trits, Baarn
  H2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Z.V. Utrecht H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:15 De Vuursche Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Trits, Baarn
  JO17A 19:15 De Aalscholver BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Almere Poort, Almere
  H3 19:30 DWT H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Boerhaavebad, Haarlem
  H1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquawaard H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 06 april 2024
  H2 16:45 Watervlo H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 BZC Brandenburg EG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Oceanus/de Futen CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15B 18:40 IJsselmeer CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Sportcentrum de Meent, Huizen
  MO17 19:00 De Aalscholver BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Almere Poort, Almere
  H4 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi H4 De Aalscholver H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Duinkikkers Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 KZC/VZV BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:50 DWT H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Boerhaavebad, Haarlem
  H3 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZPCH H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 13 april 2024
  MO17 14:45 Watervlo BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO13 15:30 De Ham DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Crommenije, Krommenie
  JO15B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Watervlo CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPCH BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Reuring H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 14 april 2024
  H3 17:15 De Futen H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meerkamp, Amstelveen
za 20 april 2024
  JO15B 15:00 Z.P.C. Amersfoort CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  H2 17:15 Aquarijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Merwestein, Nieuwegein
  GO13 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 S.G. MOKUM DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 S.G. MOKUM BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meeuwen H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 20:00 De Reuring/Aquawaard BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Duikerdel, Noord Scharwoude
  JO15A 20:20 De Meeuwen CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  H4 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H4 De Vaart H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum