Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 3
Verenigde Staten Ukraine Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 481
Nieuwste lid:
Nederland Ziermans
Teamindeling

Teamindeling 2019-2020


Dames 1 (MW.DA2A)
Spelers  Sigrid Aantjes
  Laura Bakker
  Renske Beek
  Leonie Behrens
  Dyonne van Ham
  Vivian Hendriks
  Lara van Schaick
  Marije Schoeber
Coach Kitty van de Kolk

 
Heren 3 (MW.HE4B)
Spelers  Kevin Alberts
  Danny Behrens
  Wouter Behrens
  Tim van Mourik
  Wesley Schouwenaars
  Roelof Veenhof
  Mathieu ter Wal
  Marc van de Weerd

 
Jongens onder de 17 (MW.BJ1A)
Spelers  Joris Blokhuis
  Dante Braspenning
  Dylan van Elswijk
  Gilan van Hugte
  Tom Looijen
  Niek Menting
  Jasper Posno
  Sjef Splint
  Quinten Swart
  Bram Voorbach
  Arthur ter Wal
  Bart de Wilde
Coach Edwin van der Velden

 
Jongens onder de 15 (MW.CJ1A)
Spelers  Tommie Aussems
  David van Batenburg
  Stach van den Bosch
  David Boswijk
  Dion Franc
  Gus Kaan
  Tycho Kornman
  Tycho van Tol
  Marten Zantinge
Coach Benjamin Witteveen
Trainer(s) Jeroen Vreman

 
Jongens onder de 15 (MW.CJ1A)
Spelers  Bastiaan Bitter
  Tijs de Bruijn
  Lucas Demeree
  Lev Müller
  Jan van Ooijen
  Robin Posno
  Jesse Rijzewijk
  Qurien Rombout
  Gijs van de Weerd

 
Meisjes onder de 15/17 (MW.BM1A)
Spelers  Sarah Laane
  Channah Onclin
  Janiek Penraat
  Julia Noor Veenhof
  Judith van Vliet
  Lexie Vos
  Annelies Vreman
  Anita Zinovkin

 
Gemengd onder de 13-A (MW.DG1A)
Spelers  Tim Bitter
  Didier Bourquin
  Nick de Groot
  Fedde Kattouw
  Lumen-Tijn Kok
  Jaromir van Maanen
  Efrain Pel
  Lennart Romijn
  Mees van de Zedde

 
Gemengd onder de 13-B (MW.DG3A)
Spelers  Renske de Bruijn
  Merel Franc
  Isabel Hellemons
  Isis Majoor
  Lily Posno
  Sarah van Rijn
  Emma Rule
  Lieke van de Velden
Coach Yolanda Smits

 
Gemengd onder de 11-A (MW.EG2C)
Spelers  Wessel Nagel
  Jordy Pappot
  Dirk de Ruiter
Coach Daniel Nagel

 
Gemengd onder de 11-B (MW.EG2D)
Spelers  Lieke Brouwer
  Daphne Calis
  Robine Groothedde
  Christian Idzerda
  Lily ter Wal
  Bart van de Weerd
Coach Wesley Broekman
Trainer(s) Florian Klijn

 
Gemengd onder de 11-c (MW.EG1A)
Spelers  Oliver Aussems
  Joshua Baetings
  Emiel Boer
  Tijn Gooijers
  Julian Nagel
  Coen Voorn
Coach Paul van Emmerik

 
Gemengd onder de 9 (MW.FG1A)
Spelers  Abel Weijers
Coach Perry kroesen
Trainer(s) Tom Looyen

 
Van een of meerdere teams is de teamindeling nog niet bekend.
Willekeurige foto
 
 
Neheim Hüsten 2011
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Augustus 2019
Z M D W D V Z
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 23-08 Tomaso Della Vedova
 23-08 Thea Versteeg-Schimmel
 25-08 Elly Bakker
 25-08 Teun van de Zedde
 26-08 Maarten Post
 27-08 Sanne Aapkes
 27-08 Daan Plemper
 28-08 Marline Koopmans
 29-08 Demi Egberts

We wensen jullie een fijne verjaardag!