Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 8 november 2009

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Adriaan Bierma Zwemvaardigheid 2, Survival 3
  Andrea Sanders Springen van de plank 2
  Beau Karssen Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Bibi Jasmijn Griffioen Survival 3
  Bram van de Ruit Snorkelduiken 2, Snorkelduiken 3
  Brit Issa Rijnen Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 2
  Cathelijne Lasscher Snorkelduiken 1
  Erwin Vanniyasingam Snorkelduiken 3
  Eva de Haan Springen van de plank 2, Synchroonzwemmen 1
  Fleur Dijkhuizen Zwemvaardigheid 1
  Floris Egbert Bernhard Pera Snorkelduiken 1
  Gijs Dingemans Springen van de plank 1
  Ibtissam Takassa Snorkelduiken 2
  Ilias Takassa Snorkelduiken 2
  Iris Bitter Springen van de plank 3
  Isabel Buitendijk Snorkelduiken 1
  Iza Zwagerman Zwemvaardigheid 2, Springen van de plank 2
  Julian Sanders Springen van de plank 3
  June Oda Groothuizen Springen van de plank 3
  Kirsten van Rems Snorkelduiken 2
  Leonie Teunizen Balvaardigheid 1
  Lisa Calis Snorkelduiken 1
  Lizze Bé Zwagerman Zwemvaardigheid 1
  Lotte Kerkhof Survival 1
  Luca Diepenhorst Snorkelduiken 2
  Marc Ferdinandusse Snorkelduiken 2
  Marc van den Brink Balvaardigheid 3
  Max van der Schatte Olivier Zwemvaardigheid 3
  Miguel Verheijen Snorkelduiken 1
  Nadja Kozlov Zwemvaardigheid 3, Survival 1
  Nick Ryan van der Velde Balvaardigheid 3
  Pauline de Wit Zwemvaardigheid 1
  Quinty Ambia Frankvoort Snorkelduiken 2
  Rick Calis Snorkelduiken 1
  Roos van Andel Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Ruben Hein Griffioen Springen van de plank 1
  Sanne Bitter Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 3
  Simon van de Ruit Zwemvaardigheid 2, Survival 2
  Souraya Kaaouach Snorkelduiken 3
  Thirza de Bruin Synchroonzwemmen 2
  Thomas Jeroen Schaaf Zwemvaardigheid 3
  Victoria Lasscher Springen van de plank 3
  Xander Ziedses des Plantes Survival 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!