Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 15 november 2009

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Ariël Roosendaal Kee Annabel Nollet Semmie Bakker
  Belle Verhoeff Klaas Westhoff Solveig van Ewijck
  Cécile Molenaars Liz Smit Sophia Olieman
  Conera Reyes Lukas Maanen Sophie van Empel
  Damian Frank Sahertian Marilène Weijers Stef Koppen
  Daniël Doude v Troostwijk Marvin Wout Tycho Meertens
  Dieuwertje Bergman Max Gevaerts Wouter Bekkers
  Fenne Cobussen Mike Ruyter Wouter Kruithof
  Fleur van der Meer Mimmo van den Busken Yannick Veldhuis
  Floortje Wolt Pim Kortlang Yannick Bergsma
  Gwendolin Vorst Quinten Costello Yasmine Amrabat
  Jorik Pepijn Overweel Quinten de Jong  
  Julie Emma van Loon Rafaël Calis  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Anass Darkaoui Lieve Vroegindeweij Reinhard Arend Lasscher
  Annick Zeldenrijk Linde Voshaart Roos Soet
  Berend van Elderen Linde Wink Sam van der Linden
  Jacco Vrijhoef Lucas van de Ruit Sem Metz
  Kay Appel Mohammed Azarfane Senan Turan
  Kim Francisca Jacobs Nanne Eijkman Sita Bos
  Lars Thimo Slotman Quinten Swart Sophie Oostervink

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Ahmed Amer Justin Broers Ted Ruiter
  Conor van der Splinter Kayleigh de Haan Thomas Bijkerk
  Franka Smet Kevin Kuijer Timo Lamme
  Jara Groothuizen Max Westerveld Wouter Adriaansens
  Jeanette Miriam Eijpen Nadine Abdelgalil Younes Kaaouach
  Jordan Elsinga Robin van Essen  
  Joshua Irvine Roos Vemer  

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2012
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!