Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 24 januari 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Andrea Sanders Snorkelduiken 1
  Bibi Jasmijn Griffioen Synchroonzwemmen 3
  Bram van de Ruit Springen van de plank 1
  Cathelijne Lasscher Snorkelduiken 2
  Eva de Haan Synchroonzwemmen 2
  Floris Egbert Bernhard Pera Snorkelduiken 2
  Ibtissam Takassa Snorkelduiken 3
  Ilias Takassa Snorkelduiken 3
  Iris Bitter Survival 1
  Isabel Buitendijk Snorkelduiken 2
  Iza Zwagerman Zwemvaardigheid 3, Synchroonzwemmen 1
  Jess Rijsdijk Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Josina Daniëlle Kooijman Zwemvaardigheid 1
  June Oda Groothuizen Synchroonzwemmen 1
  Kirsten van Rems Snorkelduiken 3
  Lizze Bé Zwagerman Zwemvaardigheid 2, Synchroonzwemmen 1
  Lotte Kerkhof Synchroonzwemmen 1
  Luca Diepenhorst Snorkelduiken 3
  Marc Ferdinandusse Snorkelduiken 3
  Marc van den Brink Survival 1
  Miguel Verheijen Snorkelduiken 2
  Nada Amer Snorkelduiken 1
  Nadja Kozlov Synchroonzwemmen 1
  Noa de Keijzer Zwemvaardigheid 1
  Noor Luna van Ewijck Zwemvaardigheid 2
  Noor Schaaf Zwemvaardigheid 2
  Pauline de Wit Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 1
  Quinty Ambia Frankvoort Snorkelduiken 3
  Rick Calis Snorkelduiken 2
  Sanne Bitter Survival 1
  Simon van de Ruit Springen van de plank 1
  Thomas Jeroen Schaaf Survival 1
  Xander Ziedses des Plantes Zwemvaardigheid 3, Survival 2

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!