Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 24 januari 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Andrea Sanders Snorkelduiken 1
  Bibi Jasmijn Griffioen Synchroonzwemmen 3
  Bram van de Ruit Springen van de plank 1
  Cathelijne Lasscher Snorkelduiken 2
  Eva de Haan Synchroonzwemmen 2
  Floris Egbert Bernhard Pera Snorkelduiken 2
  Ibtissam Takassa Snorkelduiken 3
  Ilias Takassa Snorkelduiken 3
  Iris Bitter Survival 1
  Isabel Buitendijk Snorkelduiken 2
  Iza Zwagerman Zwemvaardigheid 3, Synchroonzwemmen 1
  Jess Rijsdijk Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Josina Daniëlle Kooijman Zwemvaardigheid 1
  June Oda Groothuizen Synchroonzwemmen 1
  Kirsten van Rems Snorkelduiken 3
  Lizze Bé Zwagerman Zwemvaardigheid 2, Synchroonzwemmen 1
  Lotte Kerkhof Synchroonzwemmen 1
  Luca Diepenhorst Snorkelduiken 3
  Marc Ferdinandusse Snorkelduiken 3
  Marc van den Brink Survival 1
  Miguel Verheijen Snorkelduiken 2
  Nada Amer Snorkelduiken 1
  Nadja Kozlov Synchroonzwemmen 1
  Noa de Keijzer Zwemvaardigheid 1
  Noor Luna van Ewijck Zwemvaardigheid 2
  Noor Schaaf Zwemvaardigheid 2
  Pauline de Wit Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 1
  Quinty Ambia Frankvoort Snorkelduiken 3
  Rick Calis Snorkelduiken 2
  Sanne Bitter Survival 1
  Simon van de Ruit Springen van de plank 1
  Thomas Jeroen Schaaf Survival 1
  Xander Ziedses des Plantes Zwemvaardigheid 3, Survival 2

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2014
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere
 01-07 Taim Alzaed
 01-07 kees Manders

We wensen jullie een fijne verjaardag!