Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 31 januari 2010

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Ashley Berends Emrah Oksuz Sander Vierhout
  Cecile Rashid Hugo van de Griend Sven Loeve
  Daan Berg Iris Rashid Thimon Falsch
  Daan Reddering Marjem Abdelgalil Tommy van Rossem
  Dylon van der Kolk Maya Römer Vera Hooijmeijer
  Emiel Meijer (was helaas ziek) Nasma Rahmoun Xaviënne de Bruin

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Ariël Roosendaal Isabelle Polman Semmie Bakker
  Astro Gorter Jorik Pepijn Overweel Sharon Hagen
  Belle Verhoeff Julie Emma van Loon Solveig van Ewijck
  Cécile Molenaars Kee Annabel Nollet Sophia Olieman (was helaas ziek)
  Conera Reyes Klaas Westhoff Stef Koppen
  Daan Lemmens Lukas van Maanen Wouter Bekkers
  Daniël Doude van Troostwijk Marilène Werijers Wouter Kruithof
  Diewertje Bergman Marvin Wout Yannick Bergsma
  Fenne Cobussen Mimmo van den Busken Yannick Veldhuis
  Fleur van der Meer Pim Kortlang Yasmine Amrabat
  Floortje Wolt Quinten Costello  
  Gwendolin Vorst Quinten de Jong (was helaas ziek)  

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Annass Darkaoui Linde Wink Quinten Swart
  Jeppe Vroegindeweij Lucas van de Ruit Reinhard Lasscher
  Lieve Vroegindeweij Mohammed Azarfane Roos Soet
  Linde Voshaart Patrick Kettenburg Thomas Dissevelt

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Zwarte Pieten training
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!