Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 11 april 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Ahmed Amer Snorkelduiken 1
  Bram van de Ruit Springen van de plank 2
  Charlotte Spruit Snorkelduiken 1
  Conor van der Splinter Survival 1
  Eline Kapteijn Springen van de plank 3
  Erwin Vanniyasingam Survival 2
  Esmee Calis Balvaardigheid 1
  Floris Pera Snorkelduiken 3
  Gijs Dingemans Springen van de plank 2
  Iris Bitter Survival 2
  Iza Zwagerman Balvaardigheid 1, Synchroonzwemmen 2
  Jara Groothuizen Snorkelduiken 1
  Jess Rijsdijk Snorkelduiken 2
  Julia Baay Snorkelduiken 1
  June Oda Groothuizen Synchroonzwemmen 2
  Leonie Teunizen Balvaardigheid 2
  Lisa Calis Snorkelduiken 2
  Lizze Bé Zwagerman Synchroonzwemmen 2
  Lotte Kerkhof Springen van de plank 1
  Luca Diepenhorst Springen van de plank 1
  Marc Ferdinandusse Balvaardigheid 1
  Marc van den Brink Survival 2
  Max van der Schatte Olivier Springen van de plank 2
  Nada Amer Snorkelduiken 2
  Nadine Abdelgalil Snorkelduiken 1
  Nadja Kozlov Survival 2, Synchroonzwemmen 2
  Noa de Keijzer Snorkelduiken 1
  Noor Luna van Ewijck Zwemvaardigheid 3
  Noor Schaaf Zwemvaardigheid 3
  Patrick Kettenburg Survival 1
  Pauline de Wit Snorkelduiken 2
  Quinten Swart Snorkelduiken 1
  Quinty Frankvoort Springen van de plank 1
  Rick Calis Snorkelduiken 3
  Ruben Griffioen Springen van de plank 2
  Sanne Bitter Survival 2
  Thomas Schaaf Survival 2
  Timo Lamme Snorkelduiken 1
  Xander Ziedses des Plantes Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!