Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 5
Ukraine Nederland Verenigde Staten Ukraine Ukraine
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 467
Nieuwste lid:
Nederland freekvaneijk
Diplomazwemmen

Geslaagden 11 april 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Ahmed Amer Snorkelduiken 1
  Bram van de Ruit Springen van de plank 2
  Charlotte Spruit Snorkelduiken 1
  Conor van der Splinter Survival 1
  Eline Kapteijn Springen van de plank 3
  Erwin Vanniyasingam Survival 2
  Esmee Calis Balvaardigheid 1
  Floris Pera Snorkelduiken 3
  Gijs Dingemans Springen van de plank 2
  Iris Bitter Survival 2
  Iza Zwagerman Balvaardigheid 1, Synchroonzwemmen 2
  Jara Groothuizen Snorkelduiken 1
  Jess Rijsdijk Snorkelduiken 2
  Julia Baay Snorkelduiken 1
  June Groothuizen Synchroonzwemmen 2
  Leonie Teunizen Balvaardigheid 2
  Lisa Calis Snorkelduiken 2
  Lizze Zwagerman Synchroonzwemmen 2
  Lotte Kerkhof Springen van de plank 1
  Luca Diepenhorst Springen van de plank 1
  Marc Ferdinandusse Balvaardigheid 1
  Marc van den Brink Survival 2
  Max van der Schatte Olivier Springen van de plank 2
  Nada Amer Snorkelduiken 2
  Nadine Abdelgalil Snorkelduiken 1
  Nadja Kozlov Survival 2, Synchroonzwemmen 2
  Noa de Keijzer Snorkelduiken 1
  Noor Schaaf Zwemvaardigheid 3
  Noor van Ewijck Zwemvaardigheid 3
  Patrick Kettenburg Survival 1
  Pauline de Wit Snorkelduiken 2
  Quinten Swart Snorkelduiken 1
  Quinty Frankvoort Springen van de plank 1
  Rick Calis Snorkelduiken 3
  Ruben Griffioen Springen van de plank 2
  Sanne Bitter Survival 2
  Thomas Schaaf Survival 2
  Timo Lamme Snorkelduiken 1
  Xander Ziedses des Plantes Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
ZV Hoorn 1 - De Otters Het Gooi 1
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
 29-07 Bedankje ouders diplomazwemmen
 11-07 Laatste zondagochtend seizoen 2017-2018
Kalender
September 2018
Z M D W D V Z
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 21-09 Jos Groot
 23-09 Marjan van Mourik
 25-09 Sophie de Graaf
 26-09 Dlin Mousa Ali
 26-09 Paul van Emmerik
 26-09 Sarah Laane
 27-09 Gaston Aussems
 27-09 Bas Mafait
 27-09 Bram Voorbach
 27-09 Bram Voorbach
 28-09 Saar de Ruig

We wensen jullie een fijne verjaardag!