Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 20 juni 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Ahmed Amer Snorkelduiken 2
  Amy Rieske Zwemvaardigheid 1
  Beau Karssen Survival 1
  Caroline Josefine Bos Zwemvaardigheid 1
  Cathelijne Lasscher Snorkelduiken 3
  Conor van der Splinter Survival 2
  Erwin Vanniyasingam Survival 3
  Fleur Dijkhuizen Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 1
  Iris Bitter Survival 3
  Isabel Florine van Groenigen Zwemvaardigheid 1
  Iza Zwagerman Balvaardigheid 2, Synchroonzwemmen 3
  Jara Groothuizen Snorkelduiken 2
  Jess Rijsdijk Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 3
  Julia Baay Snorkelduiken 2
  June Oda Groothuizen Synchroonzwemmen 3
  Lisa Calis Zwemvaardigheid 1
  Lizze Bé Zwagerman Zwemvaardigheid 3, Synchroonzwemmen 3
  Luca Diepenhorst Zwemvaardigheid 1
  Lucas van de Ruit Survival 1
  Marc Ferdinandusse Balvaardigheid 2
  Mathijs Raessens Snorkelduiken 1
  Miguel Verheijen Snorkelduiken 3
  Myrthe Elizabeth van Rooij Survival 1
  Nada Amer Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Nadine Abdelgalil Snorkelduiken 2
  Nadja Kozlov Survival 3, Synchroonzwemmen 3
  Patrick Kettenburg Survival 2
  Pauline de Wit Snorkelduiken 3
  Quinten Swart Snorkelduiken 2
  Quinty Ambia Frankvoort Zwemvaardigheid 2
  Roos Soet Snorkelduiken 1
  Roos van Andel Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 3
  Ruben Hein Griffioen Zwemvaardigheid 1
  Sanne Bitter Survival 3
  Ted Ruiter Survival 1
  Thomas Jeroen Schaaf Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 23-06 Robin Posno
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere

We wensen jullie een fijne verjaardag!