Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 3
Verenigde Staten Verenigde Staten Noorwegen
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 14 november 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Ahmed Amer Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Amy Rieske Snorkelduiken 1
  Beau Karssen Springen van de plank 1
  Caroline Bos Zwemvaardigheid 2
  Emiel van Beem Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Esther Hooijmeijer Zwemvaardigheid 1
  Ilona Hollander Snorkelduiken 1
  Isabel van Groenigen Zwemvaardigheid 2
  Iza Zwagerman Balvaardigheid 3
  Jara Groothuizen Snorkelduiken 3
  Jordan Elsinga Springen van de plank 1
  June Groothuizen Survival 1
  Juul van Loon Snorkelduiken 1
  Leonie Teunizen Balvaardigheid 3
  Lisa Calis Zwemvaardigheid 2
  Lisa de Bruin Snorkelduiken 1
  Liz Smit Springen van de plank 1
  Mandy Heilig Snorkelduiken 1
  Mara Moojen Zwemvaardigheid 1
  Marc Ferdinandusse Balvaardigheid 3
  Marc van den Brink Survival 3
  Mathijs Raessens Snorkelduiken 2
  Matthieu Wiegmans Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Max van der Schatte Olivier Springen van de plank 3
  Milou Wiegmans Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Myrthe van Rooij Zwemvaardigheid 1, Survival 2
  Nada Amer Zwemvaardigheid 2
  Nadja Kozlov Springen van de plank 1
  Noor Schaaf Springen van de plank 1
  Noor van Ewijck Springen van de plank 1
  Patrick Kettenburg Springen van de plank 1
  Pauline de Wit Zwemvaardigheid 3
  Quinten Swart Snorkelduiken 3
  Quinty Frankvoort Zwemvaardigheid 3, Balvaardigheid 1
  Reinhard Lasscher Snorkelduiken 2
  Roos Soet Snorkelduiken 2
  Ruben Griffioen Zwemvaardigheid 2
  Sanne van Beem Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Ted Ruiter Survival 2
  Thomas Schaaf Springen van de plank 1
  Timo Lamme Snorkelduiken 2
  Tycho Moojen Zwemvaardigheid 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Zwarte Pieten training
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 16-12 Jay Altevogt
 16-12 Floor Bakker
 16-12 Jennifer Bergsma
 16-12 Frits Brama
 16-12 Eloise Damo
 16-12 Femke Doesburg
 16-12 Anne Eijpe
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Ilka Hendriksen
 16-12 Merel de Jong
 16-12 Femke de Koe
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Quinten Meertens
 16-12 Jakob Mohammad
 16-12 Fenna Rossum
 16-12 Justin Veens
 16-12 Luuk Veldman
 17-12 Laila Abu Hajeer
 17-12 Charlotte Bos
 17-12 Edith Volkering
 18-12 Agnes van den Hoed
 18-12 Loic Kemp
 18-12 Lily Posno
 18-12 Veerle Zwagerman
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd

We wensen jullie een fijne verjaardag!