Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 14 november 2010

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Ahmed Amer Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Amy Rieske Snorkelduiken 1
  Beau Karssen Springen van de plank 1
  Caroline Bos Zwemvaardigheid 2
  Emiel van Beem Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Esther Hooijmeijer Zwemvaardigheid 1
  Ilona Hollander Snorkelduiken 1
  Isabel van Groenigen Zwemvaardigheid 2
  Iza Zwagerman Balvaardigheid 3
  Jara Groothuizen Snorkelduiken 3
  Jordan Elsinga Springen van de plank 1
  June Groothuizen Survival 1
  Juul van Loon Snorkelduiken 1
  Leonie Teunizen Balvaardigheid 3
  Lisa Calis Zwemvaardigheid 2
  Lisa de Bruin Snorkelduiken 1
  Liz Smit Springen van de plank 1
  Mandy Heilig Snorkelduiken 1
  Mara Moojen Zwemvaardigheid 1
  Marc Ferdinandusse Balvaardigheid 3
  Marc van den Brink Survival 3
  Mathijs Raessens Snorkelduiken 2
  Matthieu Wiegmans Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Max van der Schatte Olivier Springen van de plank 3
  Milou Wiegmans Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Myrthe van Rooij Zwemvaardigheid 1, Survival 2
  Nada Amer Zwemvaardigheid 2
  Nadja Kozlov Springen van de plank 1
  Noor Schaaf Springen van de plank 1
  Noor van Ewijck Springen van de plank 1
  Patrick Kettenburg Springen van de plank 1
  Pauline de Wit Zwemvaardigheid 3
  Quinten Swart Snorkelduiken 3
  Quinty Frankvoort Zwemvaardigheid 3, Balvaardigheid 1
  Reinhard Lasscher Snorkelduiken 2
  Roos Soet Snorkelduiken 2
  Ruben Griffioen Zwemvaardigheid 2
  Sanne van Beem Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Ted Ruiter Survival 2
  Thomas Schaaf Springen van de plank 1
  Timo Lamme Snorkelduiken 2
  Tycho Moojen Zwemvaardigheid 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere
 01-07 Taim Alzaed
 01-07 kees Manders

We wensen jullie een fijne verjaardag!