Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 21 november 2010

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Aoife van den Bosch Juanita Consita Frankvoort Pien van 't Hek
  Chester Bornhijm Julian Gerrard Romy Elisa Box
  Emil van Dam Lars Kiela Sam Reinier van Diemen
  Emma Gijzen Lucas Fischer Sanne Teunizen
  Enzo Guillaune Mathias Hoebers Mandy Carola Lamberta Wenneker Stijn Lüschen
  Fabienne van Gestel Maud Hartig Susanne van der Linde
  Gijs Straman Melvin Kooistra Thijs Schimmel
  Ivy Bornhijm Miriam van der Linden Uma Leena Reineke
  Jesse Frimodig Mirle van Loon Ying yun Hu
  Jolie Kaliey Naiara Verheijen  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Abel Koomen Joppe Blankestijn Rogier Bierens de Haan
  Anton Bitsakakis Jort Sibbel Salma Amrabat
  Britt Schalij Laurens Raessens Steen Liefting
  Emma Raven Mikki Michelle Sluyter Willem Joris Diddo Gribnau
  Esmee Verheijen Nicki de Later Yort van den Heuvel
  Jaïr Hagoort Paul Jan van den Berg  

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Claire Veenstra Lisa Hekkenberg ShehabelDin Embaby
  Daan Anna Johanna Claassen Marjem Abdelgalil Shola Ajuwon
  Elvy Bosdam Mea Zwagerman Sophie van Empel
  Emiel Jason Meijer Micha Karssen Stefan Fledderus
  Imre Rijsdijk Mike Ruyter Thimon Falch
  Jasmijn Soet Patricia Kettenburg Vera Hooijmeijer
  Josefien Emily van Groenigen Puk Emilie van Iterson  
  Lisa Frankhuisen Ruben Hermsen  

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Iris Bitter Synchroonzwemmen 1
  Jess Rijsdijk Synchroonzwemmen 1
  Luca Diepenhorst Synchroonzwemmen 1
  Melissa Jans Synchroonzwemmen 1
  Sanne Bitter Synchroonzwemmen 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere
 01-07 Taim Alzaed
 01-07 kees Manders

We wensen jullie een fijne verjaardag!