Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 5
Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 21 november 2010

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Aoife van den Bosch Juanita Frankvoort Pien van 't Hek
  Chester Bornhijm Julian Gerrard Romy Elisa Box
  Emil van Dam Lars Kiela Sam Reinier van Diemen
  Emma Gijzen Lucas Fischer Sanne Teunizen
  Enzo Hoebers Mandy Wenneker Stijn Lüschen
  Fabienne van Gestel Maud Hartig Susanne van der Linde
  Gijs Straman Melvin Kooistra Thijs Schimmel
  Ivy Bornhijm Miriam van der Linden Uma Reineke
  Jesse Frimodig Mirle van Loon Ying yun Hu
  Jolie Kaliey Naiara Verheijen  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Abel Koomen Joppe Blankestijn Rogier de Haan
  Anton Bitsakakis Jort Sibbel Salma Amrabat
  Britt Schalij Laurens Raessens Steen Liefting
  Emma Raven Mikki Sluyter Willem Gribnau
  Esmee Verheijen Nicki de Later Yort van den Heuvel
  Jaïr Hagoort Paul van den Berg  

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Claire Veenstra Lisa Hekkenberg Shehab Embaby
  Daan Claassen Marjem Abdelgalil Shola Ajuwon
  Elvy Bosdam Mea Zwagerman Sophie van Empel
  Emiel Meijer Micha Karssen Stefan Fledderus
  Imre Rijsdijk Mike Ruyter Thimon Falch
  Jasmijn Soet Patricia Kettenburg Vera Hooijmeijer
  Josefien van Groenigen Puk van Iterson  
  Lisa Frankhuisen Ruben Hermsen  

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Iris Bitter Synchroonzwemmen 1
  Jess Rijsdijk Synchroonzwemmen 1
  Luca Diepenhorst Synchroonzwemmen 1
  Melissa Jans Synchroonzwemmen 1
  Sanne Bitter Synchroonzwemmen 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 16-12 Jay Altevogt
 16-12 Floor Bakker
 16-12 Jennifer Bergsma
 16-12 Frits Brama
 16-12 Eloise Damo
 16-12 Femke Doesburg
 16-12 Anne Eijpe
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Ilka Hendriksen
 16-12 Merel de Jong
 16-12 Femke de Koe
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Quinten Meertens
 16-12 Jakob Mohammad
 16-12 Fenna Rossum
 16-12 Justin Veens
 16-12 Luuk Veldman
 17-12 Laila Abu Hajeer
 17-12 Charlotte Bos
 17-12 Edith Volkering
 18-12 Agnes van den Hoed
 18-12 Loic Kemp
 18-12 Lily Posno
 18-12 Veerle Zwagerman
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd

We wensen jullie een fijne verjaardag!