Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 4
Noorwegen Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 23 januari 2011

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Anna Veenstra Snorkelduiken 1
  Ashley Berends Snorkelduiken 1
  Caroline Bos Zwemvaardigheid 3
  Daan Claassen Springen van de plank 1
  Emiel van Beem Zwemvaardigheid 2, Survival 2
  Esther Hooijmeijer Zwemvaardigheid 2, Springen van de plank 1
  Eva Elsinga Springen van de plank 1
  Ilona Hollander Snorkelduiken 2
  Iris Bitter Synchroonzwemmen 2
  Jara Groothuizen Survival 1
  Jess Rijsdijk Synchroonzwemmen 2
  Jonas Groot Snorkelduiken 1
  June Groothuizen Survival 2
  Leonie Teunizen Zwemvaardigheid 1, Synchroonzwemmen 1
  Lisa de Bruin Snorkelduiken 2
  Lisa Hekkenberg Zwemvaardigheid 1
  Luca Diepenhorst Springen van de plank 2, Synchroonzwemmen 2
  Mandy Heilig Snorkelduiken 2
  Marinko Eerman Snorkelduiken 1
  Mathijs Raessens Snorkelduiken 3
  Matthieu Wiegmans Snorkelduiken 2
  Melissa Jans Synchroonzwemmen 2
  Miguel Verheijen Survival 1
  Milou Wiegmans Zwemvaardigheid 2, Survival 2
  Myrthe van Rooij Survival 3
  Nadja Kozlov Springen van de plank 2
  Patrick Kettenburg Springen van de plank 2
  Quinten Swart Survival 1
  Rick Calis Balvaardigheid 1
  Roos de Keizer Zwemvaardigheid 1
  Sanne Bitter Springen van de plank 1, Synchroonzwemmen 2
  Sanne van Beem Zwemvaardigheid 2, Survival 2
  Ted Ruiter Survival 3
  Thomas Schaaf Springen van de plank 2
  Timo Lamme Survival 1
  Vera Hooijmeijer Springen van de plank 1
  Xavienna de Bruin Snorkelduiken 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
ZV Hoorn 1 - De Otters Het Gooi 1
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd
 24-12 Maurice ter Bogt
 24-12 Dante Braspenning
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Marjolein Veerman
 24-12 Michelle Wiegmans
 25-12 Dex Hofman
 25-12 Rosan van Noord
 25-12 Thomas Robijn
 26-12 Feline Peters
 26-12 Sabijn Peters
 26-12 Francesca Thomas
 26-12 Hugo Wortman

We wensen jullie een fijne verjaardag!