Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 2
Ukraine Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 10 april 2011

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Anna Post Zwemvaardigheid 1
  Anna Veenstra Snorkelduiken 2
  Ashley van der Kolk Zwemvaardigheid 1
  Emiel van Beem Survival 3
  Esther Hooijmeijer Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 2
  Eva Elsinga Springen van de plank 2
  Floris Pera Zwemvaardigheid 1, Survival 1
  Ilona Hollander Snorkelduiken 3
  Isabel van Groenigen Zwemvaardigheid 3
  Jara Groothuizen Survival 2
  Jess Rijsdijk Synchroonzwemmen 3
  Jonas Groot Snorkelduiken 2
  June Groothuizen Survival 3
  Leonie Teunizen Zwemvaardigheid 2, Synchroonzwemmen 2
  Lisa de Bruin Snorkelduiken 3
  Lisa Frankhuisen Snorkelduiken 1
  Lisa Hekkenberg Zwemvaardigheid 2
  Mandy Heilig Snorkelduiken 3
  Marinko Eerman Snorkelduiken 2
  Mathijs Raessens Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Matthieu Wiegmans Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 3
  Mea Zwagerman Snorkelduiken 1
  Micha Karssen Springen van de plank 1
  Miguel Verheijen Survival 2
  Mila Duterloo Synchroonzwemmen 1
  Milou Wiegmans Zwemvaardigheid 3, Survival 3
  Paul van den Berg Survival 1
  Quinten Swart Survival 2
  Quinty Frankvoort Balvaardigheid 2
  Reinhard Lasscher Springen van de plank 1
  Roos de Keizer Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 1
  Sanne Bitter Springen van de plank 2, Synchroonzwemmen 3
  Sanne van Beem Zwemvaardigheid 3, Survival 3
  Siebe Taal Balvaardigheid 1
  Stefan Fledderus Snorkelduiken 1
  Suzanne Nieuwhoff Springen van de plank 1
  Thomas Schaaf Springen van de plank 3
  Tim van Heusden Snorkelduiken 1
  Timo Lamme Survival 2
  Xavienna de Bruin Snorkelduiken 2

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd
 24-12 Maurice ter Bogt
 24-12 Dante Braspenning
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Marjolein Veerman
 24-12 Michelle Wiegmans
 25-12 Dex Hofman
 25-12 Rosan van Noord
 25-12 Thomas Robijn
 26-12 Feline Peters
 26-12 Sabijn Peters
 26-12 Francesca Thomas
 26-12 Hugo Wortman

We wensen jullie een fijne verjaardag!