Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 3 juli 2011

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Anna Post Zwemvaardigheid 2
  Aoife van den Bosch Snorkelduiken 1
  Ashley van der Kolk Survival 1
  Esther Hooijmeijer Synchroonzwemmen 1
  Floris Pera Zwemvaardigheid 2, Survival 2
  Ilona Hollander Synchroonzwemmen 1
  Jara Groothuizen Survival 3
  Jolie Kaliey Snorkelduiken 1
  Jonas Groot Snorkelduiken 3
  Juanita Frankvoort Snorkelduiken 1
  June Groothuizen Balvaardigheid 1, Wereldzwemslagen 1
  Leonie Teunizen Zwemvaardigheid 3, Synchroonzwemmen 3
  Lisa de Bruin Survival 1
  Lisa Frankhuisen Snorkelduiken 2
  Liz Smit Zwemvaardigheid 1
  Mandy Heilig Survival 1
  Marijn Snel Zwemvaardigheid 3
  Marinko Eerman Snorkelduiken 3
  Mathijs Raessens Zwemvaardigheid 2, Springen van de plank 2
  Maud Hartig Snorkelduiken 1
  Nelly Vis Wereldzwemslagen 1
  Nick van der Velde Wereldzwemslagen 1
  Paul van den Berg Survival 2
  Quinten Swart Survival 3
  Quinty Frankvoort Wereldzwemslagen 1
  Reinhard Lasscher Springen van de plank 2
  Roos de Keizer Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 2
  Sanne Bitter Springen van de plank 3
  Sanne Teunizen Snorkelduiken 1
  Siebe Taal Balvaardigheid 2
  Tim van Heusden Snorkelduiken 2
  Timo Lamme Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
ZV Hoorn 1 - De Otters Het Gooi 1
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!