Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 6 november 2011

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Anna Post Zwemvaardigheid 3
  Anna Veenstra Snorkelduiken 3
  Ardi Delawi Snorkelduiken 1
  Ashley van der Kolk Synchroonzwemmen 1
  Elisa Molenaar Snorkelduiken 1
  Esther Hooijmeijer Synchroonzwemmen 2
  Fleur Reitsma Snorkelduiken 1
  Floris Egbert Bernhard Pera Zwemvaardigheid 3, Survival 3
  Ilona Hollander Synchroonzwemmen 2
  Ilse Stut Zwemvaardigheid 2
  Jannah Beemsterboer Snorkelduiken 1
  Jara Groothuizen Wereldzwemslagen 1
  June Oda Groothuizen Balvaardigheid 2, Wereldzwemslagen 2
  Leonie Teunizen Springen van de plank 1
  Lisa de Bruin Survival 2
  Lisa Frankhuisen Snorkelduiken 3
  Lisa Hekkenberg Zwemvaardigheid 3
  Liz Smit Zwemvaardigheid 2
  Mandy Heilig Survival 2
  Marinko Eerman Survival 1
  Maud Anna Hartig Snorkelduiken 2
  Mea Zwagerman Snorkelduiken 2
  Miguel Verheijen Zwemvaardigheid 1
  Mila Duterloo Synchroonzwemmen 2
  Nelly Vis Wereldzwemslagen 2
  Nick van der Velde Wereldzwemslagen 2
  Roeland Duym Zwemvaardigheid 1, Balvaardigheid 1
  Roos de Keizer Snorkelduiken 3
  Sabine van Bakel Snorkelduiken 1
  Selma Rozemeijer Zwemvaardigheid 1
  Siebe Taal Balvaardigheid 3
  Ted Ruiter Snorkelduiken 1
  Thomas Jeroen Schaaf Balvaardigheid 1
  Tim van Heusden Zwemvaardigheid 2
  Xavienna de Bruin Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!