Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 13 november 2011

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Bernice Hélène Hartig Jippe Rutgers Phine Wolt
  Charlie La Luna Biezeveld Julia Springer Pieter Hendriksz.
  Dave Bergman Julian Nell Roan Woudenberg
  Donna van Leeuwen Kee Otten Rosalyn Visscher
  Eline Brouwer Kiki Helena Ruiter Sem Reddering
  Fenne van Wengen Levi van der Klis Zine Dinne Amrabat
  Fien Kortlang Lotte van den Berg Zoë Vedder
  Jasper Hensens Nora Mebius  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Annas Jbri Jelte Egberts Merel Scholten
  Annika Michelle Landwaart Jim van der Geer Michelle Mathilde Wiegmans
  Anouk Elise van Rossem Jivani Yesulthas Niels Hazelzet
  Balder Kikkert Joram Boon Peer Eppinga
  Britt Jeanne Jantine van Rooij Julia Remeeus Pelle Liefting
  Danica Groothedde Justin Veens Rick de Groot
  Demi Hotting Kyra Hoogstraten Sayf Laassila
  Elisabeth (Lis) Mulder Lucy Borsboom Senna Lamme
  Hanna Slors Melle Gehner Stefanie van Everdingen

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Adam Karroua Johan Wiersma Rafaël Lightfoot
  Bas Nolsen Kika Hogendoorn Simon Dingemans
  Chaima Bajja Lucas Fischer Suus-Anne Kruithof
  Famke Irvine Naiara Verheijen Tigo Vorst
  Floortje van Iterson Naut de Koning Tycho van Tol
  Jasper Kriek Nienke Borstlap Vadim Duterloo

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Inhuldiging Ferry Weertman
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!