Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 8
Nederland Nederland Nederland Nederland Nederland Duitsland Ukraine Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 467
Nieuwste lid:
Nederland freekvaneijk
Diplomazwemmen

Geslaagden 22 april 2012

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Barnabas Seprödi Ismaîl Darkaoui Noah Briers
  Caitlin van der Splinter Jakob Mohammad Rajko Scherpenzeel
  Danny de Groot Jonas Dorresteijn Rijk Geijsen
  Eefje Irvine Julia Reitsma Sam Koemans
  Eline Maria Veger Loys van Dulken SanneSophie van Elst
  Finn van den Heuvel Madelief Seijsener Sem Molenaar
  Floor van Diemen Marieke Petri Tessa van den Akker
  Gijs Haverkate Mika Woudenberg Yara Schimmel
  Gilles Franzen Mylan van den Berg  
  Hidde Koopmans Noa Schouten  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Casper Hazelzet Kris Römer Rosalyn Visscher
  Dave Bergman Lotte van den Berg Tess Molenaar
  Elianne Tonsbeek Luuk de Waal Thijmen Cobussen
  Hein de Lint Maaike Verheijen Tom van Erp
  Jasper Hensens Mees de Groot Twan Stevens
  Jeflin Lambregts Norine Woldhuis Tycho Bakker
  Jippe Rutgers Ploon Nollet  

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Bernice Hartig Fien Kortlang Levi van der Klis
  Bridget Koroma Gijs van de Weerd Luc Verheijden
  Charlie Biezeveld Julian Nell Roan van Woudenberg
  Emma Groeneveld Kiki Ruiter Sem Reddering
  Fenne van Wengen Lena Beemster  

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2014
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
 29-07 Bedankje ouders diplomazwemmen
 11-07 Laatste zondagochtend seizoen 2017-2018
Kalender
September 2018
Z M D W D V Z
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 21-09 Jos Groot
 23-09 Marjan van Mourik
 25-09 Sophie de Graaf
 26-09 Dlin Mousa Ali
 26-09 Paul van Emmerik
 26-09 Sarah Laane
 27-09 Gaston Aussems
 27-09 Bas Mafait
 27-09 Bram Voorbach
 27-09 Bram Voorbach
 28-09 Saar de Ruig

We wensen jullie een fijne verjaardag!