Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 11 november 2012

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Anna Koperberg Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 1
  Ardi Delawi Zwemvaardigheid 3, Survival 2
  Beau Karssen Survival 2, Wereldzwemslagen 1
  Donna van der Zalm Zwemvaardigheid 1
  Dunya van Kampen Zwemvaardigheid 3
  Floris Pera Wereldzwemslagen 2, Waterpolo 1
  Ilse Stut Snorkelduiken 2
  Jack Brinkhuis Waterpolo 1
  Jannah Beemsterboer Wereldzwemslagen 2
  Jara Groothuizen Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 3
  Jorik Overweel Waterpolo 1
  Joy Verheijden Survival 1
  Julian Nell Survival 1
  Kika Hoogendoorn Snorkelduiken 1
  Lieke Stut Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Lisa Hekkenberg Synchroonzwemmen 3
  Liz Smit Synchroonzwemmen 3
  Mees Glansbeek Snorkelduiken 1
  Micha Karssen Survival 1
  Norine Woldhuis Snorkelduiken 1
  Oscar Rombout Waterpolo 2
  Paul van den Berg Snorkelduiken 3
  Pax Verheijden Survival 1
  Peter Koks Zwemvaardigheid 3, Survival 1
  Sanne Teunizen Snorkelduiken 3
  Stefan Fledderus Survival 3
  Storm Brinkhuis Waterpolo 1
  Suzanne Nieuwhoff Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 3
  Thijn Muller Waterpolo 1
  Tycho Meertens Zwemvaardigheid 3
  Tycho van Tol Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Zon Verheijden Survival 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Heidedag
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!