Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 18 november 2012

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Amber Machielsen Kevin Klaver Sjoerd Vertooren
  Anna Sophie Weijers Lili Seprödi Sophia Zwagerman
  Annabel van den Bosch Luca Murk Steff Hilhorst
  Bente van der Meer Manja Koemans Teun Claassen
  Bernou Overweel Martijntje Gribnau Thom Fledderus
  Dario Lazoe Matteo Murk Ties de Koning
  Eise Hendrik Taal Milou Bosson Tijn Frankhuisen
  Emma Bos Nicky Veens Tobias Sion Robin Baker
  Jan Kooij Nina de Later Wiesje Koemans
  Jip Robson Verwer Otto Kooij Zino Alexander Roeten
  Justin Gordeau Ozan Hasan Secici  
  Kas Hagen Sam Neerings  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Annemart Schmal Maria Susanna Murk Siem Dalmulder
  Bram Schimmel Mathilde Stork Suus Lotte Beertje Cobussen
  Elin Richel Noah Briers Tim Bitter
  Famke Danique Annika Slotman Rijk Geijsen Wassim Azarfane
  Fay van Baasbank Sanna Frimodig Yevgeni de Meijer
  Joey Hoveling Sem Molenaar Zoë van Herten
  Kai Karssen Sep Brandts  

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Abe Noot Eppinga Hidde Koopmans Mika van Woudenberg
  Barnabas Seprödi Jacob Barnhorn Rajko Scherpenzeel
  Eefje Irvine Jasper van Beusekom Rozemarijn Seijsener
  Elianne Tonsbeek Jonas Dorresteijn Sam Koemans
  Eline Maria Veger Julia Margaretha Reitsma Veerle Zwagerman
  Finn Heuvel van den Loys Lara van Dulken Vienna Bergman
  Gijs Haverkate Madelief Seijsener  

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!