Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 7 april 2013

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Aïmane Jabli Snorkelduiken 1
  Anna Koperberg Synchroonzwemmen 2
  Ardi Delawi Wereldzwemslagen 1
  Beau Karssen Wereldzwemslagen 3, Waterpolo 1
  Bridget Koroma Snorkelduiken 3
  Donna van der Zalm Zwemvaardigheid 3
  Dunya van Kampen Snorkelduiken 2
  Elisa Molenaar Zwemvaardigheid 1
  Floris Pera Waterpolo 3
  Ilse Stut Springen van de plank 1
  Jack Brinkhuis Waterpolo 2
  Jara Groothuizen Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 1, Synchroonzwemmen 2
  Jasper Posno Waterpolo 1
  Jasper van Beusekom Snorkelduiken 2
  Jolie Kaliey Zwemvaardigheid 1
  Jorik Overweel Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Joy Verheijden Survival 3, Wereldzwemslagen 1
  Judith van Vliet Snorkelduiken 1
  Julian Nell Survival 3
  Leonie Teunizen Wereldzwemslagen 1
  Mees Glansbeek Snorkelduiken 3
  Micha Karssen Zwemvaardigheid 1
  Norine Woldhuis Snorkelduiken 2
  Pax Verheijden Survival 3
  Peter Koks Survival 3
  Quinten Swart Waterpolo 1
  Roeland Duijm Snorkelduiken 3
  Sanne Teunizen Zwemvaardigheid 1
  Simon Verhue Snorkelduiken 1
  Sophie van Eijk Snorkelduiken 1
  Stefan Fledderus Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Storm Brinkhuis Waterpolo 3
  Suzanne Nieuwhoff Survival 2, Synchroonzwemmen 2
  Tobias de Bruijn Zwemvaardigheid 2
  Tycho van Tol Zwemvaardigheid 3
  Veerle Zwagerman Survival 2
  Wassim Azerfane Snorkelduiken 1
  Zon Verheijden Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2013
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!