Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 3 november 2013

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Aïmane Jabli Snorkelduiken 3
  Annabel van den Bos Springen van de plank 1
  Beau Karssen Waterpolo 3
  Daniël de Bruijn Zwemvaardigheid 1
  Dunya van Kampen Survival 1
  Elisa Molenaar Zwemvaardigheid 3
  Elvy Bosdam Snorkelduiken 1
  Emilie Cervellon Springen van de plank 1
  Fenne van Wengen Snorkelduiken 1
  Isa Springer Springen van de plank 1
  Jack Brinkhuis Waterpolo 3
  Jara Groothuizen Springen van de plank 3
  Jasper Posno Waterpolo 2
  Jolie Kaliey Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 1
  Judith van Vliet Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 2
  Julian Nell Snorkelduiken 1
  Julian Prummel Waterpolo 1
  Lisa Hekkenberg Survival 1
  Mandy Heilig Springen van de plank 3
  Niek Menting Waterpolo 1
  Peter Koks Wereldzwemslagen 2
  Puck Koopmans Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 2
  Quinten Swart Waterpolo 3
  Roeland Duijm Survival 2
  Romy Bakker Zwemvaardigheid 2, Wereldzwemslagen 2
  Sara Koperberg Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Simon Verhue Snorkelduiken 3
  Sophia Zwagerman Snorkelduiken 1
  Sophie van Eijk Zwemvaardigheid 2
  Stefan Fledderus Zwemvaardigheid 3
  Ted Ruiter Wereldzwemslagen 2
  Thijn Muller Waterpolo 2
  Thom Fledderus Snorkelduiken 1
  Thomas Ijntema Survival 1
  Twan Stevens Zwemvaardigheid 1
  Tycho van Tol Survival 2
  Vera Hikkenberg Zwemvaardigheid 2
  Vera Labrujere Snorkelduiken 1
  Wassim Azerfane Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Heidedag
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!