Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 2
Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 3 november 2013

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Aïmane Jabli Snorkelduiken 3
  Annabel van den Bosch Springen van de plank 1
  Beau Karssen Waterpolo 3
  Daniël de Bruijn Zwemvaardigheid 1
  Dunya van Kampen Survival 1
  Elisa Molenaar Zwemvaardigheid 3
  Elvy Bosdam Snorkelduiken 1
  Emilie Cervellon Springen van de plank 1
  Fenne van Wengen Snorkelduiken 1
  Isa Springer Springen van de plank 1
  Jack Brinkhuis Waterpolo 3
  Jara Groothuizen Springen van de plank 3
  Jasper Posno Waterpolo 2
  Jolie Kaliey Zwemvaardigheid 3, Springen van de plank 1
  Judith van Vliet Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 2
  Julian Nell Snorkelduiken 1
  Julian Prummel Waterpolo 1
  Lisa Hekkenberg Survival 1
  Mandy Heilig Springen van de plank 3
  Niek Menting Waterpolo 1
  Peter Koks Wereldzwemslagen 2
  Puck Koopmans Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 2
  Quinten Swart Waterpolo 3
  Roeland Duijm Survival 2
  Romy Bakker Zwemvaardigheid 2, Wereldzwemslagen 2
  Sara Koperberg Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Simon Verhue Snorkelduiken 3
  Sophia Zwagerman Snorkelduiken 1
  Sophie van Eijk Zwemvaardigheid 2
  Stefan Fledderus Zwemvaardigheid 3
  Ted Ruiter Wereldzwemslagen 2
  Thijn Muller Waterpolo 2
  Thom Fledderus Snorkelduiken 1
  Thomas Ijntema Survival 1
  Twan Stevens Zwemvaardigheid 1
  Tycho van Tol Survival 2
  Vera Hekkenberg Zwemvaardigheid 2
  Vera Labrujere Snorkelduiken 1
  Wassim Azerfane Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 16-12 Jay Altevogt
 16-12 Floor Bakker
 16-12 Jennifer Bergsma
 16-12 Frits Brama
 16-12 Eloise Damo
 16-12 Femke Doesburg
 16-12 Anne Eijpe
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Ilka Hendriksen
 16-12 Merel de Jong
 16-12 Femke de Koe
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Quinten Meertens
 16-12 Jakob Mohammad
 16-12 Fenna Rossum
 16-12 Justin Veens
 16-12 Luuk Veldman
 17-12 Laila Abu Hajeer
 17-12 Charlotte Bos
 17-12 Edith Volkering
 18-12 Agnes van den Hoed
 18-12 Loic Kemp
 18-12 Lily Posno
 18-12 Veerle Zwagerman
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd

We wensen jullie een fijne verjaardag!