Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 15 juni 2014

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Charlie Biezeveld Survival 3
  Dana Lofvers Wereldzwemslagen 2
  Daniël de Bruijn Waterpolo 1
  Diederik Troost Snorkelduiken 1
  Dunya van Kampen Springen van de plank 1, Synchroonzwemmen 2
  Elvy Bosdam Zwemvaardigheid 2, Springen van de plank 1
  Emilia Nanni Snorkelduiken 2
  Esmee Calis Zwemvaardigheid 3, Survival 3
  Fenne van Wengen Snorkelduiken 3
  Gijs van de Weerd Zwemvaardigheid 2, Survival 1
  Jasmijn Rood Snorkelduiken 2
  Jasper Posno Survival 1
  Judith van Vliet Springen van de plank 1
  Julian Nell Zwemvaardigheid 1
  Julian Prummel Zwemvaardigheid 3
  Julian van der Hoek Wereldzwemslagen 1
  Leonie Teunizen Survival 2
  Lisa Hekkenberg Snorkelduiken 1
  Niek Menting Snorkelduiken 1
  Pepijn de Groot Snorkelduiken 3
  Pepijn van der Poll Snorkelduiken 1
  Peter Koks Waterpolo 2
  Pim Rood Zwemvaardigheid 1
  Qurien Rombout Waterpolo 2
  Roeland Duijm Wereldzwemslagen 2
  Sanne Teunizen Waterpolo 2
  Sara Koperberg Synchroonzwemmen 2
  Sebastiaan de Bruijn Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 1
  Simon Verhue Survival 3
  Sophia Zwagerman Snorkelduiken 3
  Sophie van Eijk Snorkelduiken 3
  Tobias de Bruijn Snorkelduiken 3
  Twan Stevens Survival 1
  Veerle Zwagerman Zwemvaardigheid 3
  Vera Hekkenberg Snorkelduiken 2, Synchroonzwemmen 2
  Wes Kooistra Snorkelduiken 2
  Yasmine Kors Survival 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!