Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 3
Noorwegen Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 2 november 2014

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Bas Nolsen Springen van de plank 1
  Charlotte Heeremans Snorkelduiken 2
  Daniël de Bruijn Waterpolo 2
  Diederik Troost Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 2
  Elvy Bosdam Zwemvaardigheid 3, Waterpolo 1
  Emilia Nanni Survival 1
  Faas Henssen Waterpolo 1
  Gijs van de Weerd Zwemvaardigheid 3, Waterpolo 1
  Ilse Stut Wereldzwemslagen 3
  Jan van Ooijen Zwemvaardigheid 1
  Jasper Posno Survival 2
  Julian Nell Zwemvaardigheid 2
  Julian van der Hoek Wereldzwemslagen 2
  Leonie Teunizen Survival 3
  Lisa Hekkenberg Snorkelduiken 2
  Lotte Jansen Springen van de plank 1
  Mandy Heilig Wereldzwemslagen 3
  Mees de Groot Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Nicky Veens Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Niek Menting Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Pepijn de Groot Zwemvaardigheid 2, Survival 1
  Peter Koks Waterpolo 3
  Quinten Swart Wereldzwemslagen 3
  Roeland Duijm Wereldzwemslagen 3
  Sanne Teunizen Wereldzwemslagen 3, Waterpolo 3
  Sebastiaan de Bruijn Zwemvaardigheid 2, Waterpolo 2
  Sjoerd Vertooren Springen van de plank 1
  Sophie van Eijk Survival 1
  Thomas Ijntema Springen van de plank 1
  Tobias de Bruijn Waterpolo 1
  Twan Stevens Survival 2
  Tygo van der Waarden Snorkelduiken 3
  Vera Hekkenberg Snorkelduiken 3
  Wes Kooistra Snorkelduiken 3
  Wouter Koks Snorkelduiken 1
  Yasmine Kors Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Jeugdsponsoractie Deen 2016
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd
 24-12 Maurice ter Bogt
 24-12 Dante Braspenning
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Casper Siksma
 24-12 Marjolein Veerman
 24-12 Michelle Wiegmans
 25-12 Dex Hofman
 25-12 Rosan van Noord
 25-12 Thomas Robijn
 26-12 Feline Peters
 26-12 Sabijn Peters
 26-12 Francesca Thomas
 26-12 Hugo Wortman

We wensen jullie een fijne verjaardag!