Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 2 november 2014

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Bas Nolsen Springen van de plank 1
  Charlotte Heeremans Snorkelduiken 2
  Daniël de Bruijn Waterpolo 2
  Diederik Troost Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 2
  Elvy Bosdam Zwemvaardigheid 3, Waterpolo 1
  Emilia Nanni Survival 1
  Faas Henssen Waterpolo 1
  Gijs van de Weerd Zwemvaardigheid 3, Waterpolo 1
  Ilse Stut Wereldzwemslagen 3
  Jan van Ooijen Zwemvaardigheid 1
  Jasper Posno Survival 2
  Julian Nell Zwemvaardigheid 2
  Julian van der Hoek Wereldzwemslagen 2
  Leonie Teunizen Survival 3
  Lisa Hekkenberg Snorkelduiken 2
  Lotte Jansen Springen van de plank 1
  Mandy Heilig Wereldzwemslagen 3
  Mees de Groot Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Nicky Veens Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Niek Menting Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Pepijn de Groot Zwemvaardigheid 2, Survival 1
  Peter Koks Waterpolo 3
  Quinten Swart Wereldzwemslagen 3
  Roeland Duijm Wereldzwemslagen 3
  Sanne Teunizen Wereldzwemslagen 3, Waterpolo 3
  Sebastiaan de Bruin Zwemvaardigheid 2, Waterpolo 2
  Sjoerd Vertooren Springen van de plank 1
  Sophie van Eijk Survival 1
  Thomas Ijntema Springen van de plank 1
  Tobias de Bruijn Waterpolo 1
  Twan Stevens Survival 2
  Tygo van der Waarden Snorkelduiken 3
  Vera Hikkenberg Snorkelduiken 3
  Wes Kooistra Snorkelduiken 3
  Wouter Koks Snorkelduiken 1
  Yasmine Kors Snorkelduiken 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Zeskamp en BBQ
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!