Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 18 januari 2015

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Aurora den Hollander Zwemvaardigheid 1
  Bas Nolsen Zwemvaardigheid 1
  Charlie Biezeveld Snorkelduiken 1
  Daniël de Bruijn Waterpolo 3
  Diederik Troost Snorkelduiken 3, Wereldzwemslagen 1
  Dunya van Kampen Synchroonzwemmen 3
  Emilia Nanni Survival 2
  Fenne van Wengen Springen van de plank 1
  Gijs van de Weerd Waterpolo 2
  Jan van Ooijen Zwemvaardigheid 2
  Jasper Posno Survival 3
  Julian Nell Zwemvaardigheid 3
  Julian van der Hoek Wereldzwemslagen 3
  Mees de Groot Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Milou Bosson Synchroonzwemmen 1
  Nicky Veens Zwemvaardigheid 2, Survival 1
  Niek Menting Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 3
  Pepijn de Groot Zwemvaardigheid 3, Survival 2
  Quinten Swart Zwemvaardigheid 1
  Robin Posno Snorkelduiken 1
  Sanne Teunizen Synchroonzwemmen 1
  Sebastiaan de Bruin Zwemvaardigheid 3, Waterpolo 3
  Sjoerd Vertooren Zwemvaardigheid 1
  Sophie van Eijk Survival 2
  Tim van Mourik Waterpolo 1
  Tobias de Bruijn Waterpolo 2
  Tom Zevering Snorkelduiken 1
  Twan Stevens Survival 3
  Tygo van der Waarden Zwemvaardigheid 1
  Vera Hikkenberg Survival 1
  Wouter Koks Snorkelduiken 2, Wereldzwemslagen 1
  Xavienna de Bruin Springen van de plank 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 23-06 Robin Posno
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere

We wensen jullie een fijne verjaardag!