Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 474
Nieuwste lid:
 LunaW
Diplomazwemmen

Geslaagden 14 juni 2015

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Annelies Henneke Springen van de plank 1
  Annelies Vreman Snorkelduiken 1
  Brian Vreman Snorkelduiken 1
  Charlotte Heeremans Survival 1
  Daniël de Bruijn Survival 2
  Diederik Troost Zwemvaardigheid 2, Wereldzwemslagen 2
  Esmee Calis Waterpolo 3
  Eva Meijer Springen van de plank 1
  Ilse Stut Synchroonzwemmen 1
  Jan van Ooijen Waterpolo 1
  Jasper Calis Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 2
  Julie Zielhorst Zwemvaardigheid 1
  Linda van Setten Zwemvaardigheid 1
  Mandy Heilig Synchroonzwemmen 1
  Mees de Groot Waterpolo 1
  Mila Keetelaar Zwemvaardigheid 1
  Milou Bosson Synchroonzwemmen 2
  Myra van der Waarden Snorkelduiken 1
  Niek Menting Survival 2
  Nienke Vertooren Springen van de plank 1
  Pepijn de Bruijn Zwemvaardigheid 2
  Pepijn de Groot Waterpolo 1
  Pepijn van der Poll Snorkelduiken 3
  Quinten Swart Zwemvaardigheid 3
  Rozemarijn van der Velden Snorkelduiken 1
  Sander Anrochte Snorkelduiken 1
  Sanne Teunizen Synchroonzwemmen 2
  Sebastiaan de Bruijn Snorkelduiken 2
  Simon Verhue Waterpolo 1
  Tim van Mourik Waterpolo 3
  Tobias de Bruijn Survival 1
  Tom Zevering Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 3
  Twan Stevens Snorkelduiken 2
  Tycho van Tol Wereldzwemslagen 2
  Vera Hekkenberg Survival 3, Synchroonzwemmen 3
  Wes Kooistra Zwemvaardigheid 2
  Wouter Koks Waterpolo 1
  Zara Roeten Snorkelduiken 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 22-08 Planning diplomazwemmen online
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 16-12 Jay Altevogt
 16-12 Floor Bakker
 16-12 Jennifer Bergsma
 16-12 Frits Brama
 16-12 Eloise Damo
 16-12 Femke Doesburg
 16-12 Anne Eijpe
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Ilka Hendriksen
 16-12 Merel de Jong
 16-12 Femke de Koe
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Quinten Meertens
 16-12 Jakob Mohammad
 16-12 Fenna Rossum
 16-12 Justin Veens
 16-12 Luuk Veldman
 17-12 Laila Abu Hajeer
 17-12 Charlotte Bos
 17-12 Edith Volkering
 18-12 Agnes van den Hoed
 18-12 Loic Kemp
 18-12 Lily Posno
 18-12 Veerle Zwagerman
 19-12 Bart van de Grint
 19-12 Jack Koster
 19-12 Nico Lukas
 20-12 Timo van Maarschalkerweerd
 20-12 Zino Roeten
 20-12 Jaap Ruiter
 20-12 Hans Taal
 20-12 Joost Zwagerman
 21-12 Hidde Boorsma
 21-12 Noa Epalza Klokman
 21-12 Milan van Houten
 21-12 Lumen-Tijn Kok
 21-12 Noor Schouten
 21-12 Hans Vrijmoed
 22-12 Yassin Azarfane
 22-12 Dionne Egberts
 22-12 Jerre den Exter
 22-12 Myrthe den Exter
 22-12 Brian Grootveld
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Maurice Hollaar
 22-12 Jesse Mulder
 22-12 Xavier Stork
 23-12 Christian Cobben
 23-12 Irene van Egmond
 23-12 Joelle Eijpe
 23-12 Dim Faberij de Jonge
 23-12 Lieske Nagel
 23-12 Isa van den Oudenrijn
 23-12 Bart van de Weerd

We wensen jullie een fijne verjaardag!