Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 24 januari 2016

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Amber de Leeuw Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 1
  Anna Koperberg Wereldzwemslagen 2
  Charlie Biezeveld Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 3
  Charlotte Heeremans Zwemvaardigheid 1, Survival 3
  Collin den Boef Zwemvaardigheid 2
  Daniël de Bruijn Survival 3
  Daphne Calis Snorkelduiken 2
  Dario Lazoe Zwemvaardigheid 1
  Emilia Nanni Wereldzwemslagen 2
  Fleur de Jong Snorkelduiken 2, Synchroonzwemmen 2
  Floris Uiterwijk Zwemvaardigheid 2
  Gijs van de Weerd Snorkelduiken 3, Wereldzwemslagen 2
  Isabella Venema Waterpolo 1
  Jan van Ooijen Waterpolo 3
  Jasper Calis Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 1
  Julian van der Hoek Survival 2
  Leonie Hartsteen Snorkelduiken 1
  Lily Posno Snorkelduiken 2
  Linde Jegen Zwemvaardigheid 2
  Lotte van de Vijver Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Lucas Zwartendijk Zwemvaardigheid 1
  Mandy Heilig Synchroonzwemmen 2
  Max Luschen Zwemvaardigheid 1
  Mees de Groot Waterpolo 2
  Mila Egberts Snorkelduiken 2
  Nienke Vertooren Snorkelduiken 1
  Pepijn de Bruijn Snorkelduiken 1
  Pepijn de Groot Waterpolo 2
  Robin Posno Waterpolo 2
  Rozemarijn van der Velden Snorkelduiken 3
  Sebastiaan de Bruin Survival 1
  Sjoerd Vertooren Zwemvaardigheid 3
  Sophie van Eijk Wereldzwemslagen 2
  Tim van Mourik Snorkelduiken 2
  Tobias de Bruijn Survival 3
  Tygo van der Waarden Zwemvaardigheid 3, Survival 2
  Wes Kooistra Zwemvaardigheid 3

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde
 24-01 Declan Stradmeijer

We wensen jullie een fijne verjaardag!