Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 10 april 2016

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Amber de Leeuw Zwemvaardigheid 3
  Anna Koperberg Wereldzwemslagen 3
  Annelies Vreman Zwemvaardigheid 1, Synchroonzwemmen 1
  Bart van de Weerd Springen van de plank 1
  Charlotte Heeremans Zwemvaardigheid 2
  Collin den Boef Zwemvaardigheid 3
  Emilia Nanni Wereldzwemslagen 3
  Fleur de Jong Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 3
  Fleur van Laere Survival 1
  Floris Uiterwijk Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 1
  Gijs van de Weerd Springen van de plank 1, Wereldzwemslagen 3
  Ilse Stut Synchroonzwemmen 2
  Jasper Calis Snorkelduiken 2
  Julian van der Hoek Survival 3
  Kiki Müller Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Lev Müller Zwemvaardigheid 1, Snorkelduiken 1
  Lily Posno Synchroonzwemmen 1
  Lizzy Duineveld Synchroonzwemmen 1
  Lotte van de Vijver Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 2
  Lucas Zwartendijk Zwemvaardigheid 2, Survival 1
  Mandy Heilig Synchroonzwemmen 3
  Max Eijpe Snorkelduiken 1
  Mees de Groot Waterpolo 3
  Mila Egberts Synchroonzwemmen 1
  Pepijn de Bruijn Snorkelduiken 2
  Pepijn de Groot Waterpolo 3
  Robin Posno Waterpolo 3
  Sebastiaan de Bruijn Survival 2
  Sophie van Eijk Wereldzwemslagen 3
  Steff Hilhorst Snorkelduiken 1
  Tim van Mourik Snorkelduiken 3
  Tygo van der Waarden Survival 3
  Wes Kooistra Waterpolo 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Laatste wedstrijd O13-B 2014/2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!