Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 463
Nieuwste lid:
 martijn.verheijen
Diplomazwemmen

Geslaagden 9 april 2017

Voor ABC-Diploma A zijn geslaagd:
  Bente Horsley Khaled Al Mohammad Noa Epalza Klokman
  Camille Desnos Leia de Ruiter Noor van Schijndel
  Deiaa Rima Levy Behrens Roderick Stork
  Ghina Khalil Liza Diana Metz Ronny Ali
  Hendrik van Rijn Masiata Kenneh Sammie Brouwer
  Israe Benali Matthias Lambregts Senne van den Heuvel
  Julia Ottenhoff Mohammad Ali  

Voor ABC-Diploma B zijn geslaagd:
  Adrian van der Veen Ghazal Alahmad Khuna Junte
  Cesar Janssen Jabir Belhaj Morris Ebeling
  Damian van der Maas Jill Kooistra Stijn van Wijnen
  Dunya Sayan Joep de Graaf Yaman Aljajeh
  Eva Maria Yvonne Theresia Kop Joy Schubman Yasmina El Kaddouri

Voor ABC-Diploma C zijn geslaagd:
  Abdullah Alahmad Louise Brouwer Mylo Ruiter
  Demi Hannah de Groot Matthijs Brouwer Siem Jonker
  Hugo Wortman Michiel Cnossen Stan van Emmerik
  Jano Egberts Mieke Johanna Reineke Teije Veen
  Josephine Pabon Miguel Ranzijn Xavi Sem Benjamin Klijnman

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Annelies Vreman Survival 1, Synchroonzwemmen 5
  Anouk de Ruiter Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 1
  Brian Vreman Survival 1
  Charlie Biezeveld Zwemvaardigheid 3
  Charlotte Heeremans Survival 6
  Coen Voorn Zwemvaardigheid 2, Snorkelduiken 1
  Daan Paape Zwemvaardigheid 3
  Daniël de Bruijn Snorkelduiken 2
  Dirk de Ruiter Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 1
  Eva Meijer Snorkelduiken 3
  Fleur de Jong Survival 3, Synchroonzwemmen 5
  Julian van der Hoek Waterpolo 3
  Kasia Christiaans Synchroonzwemmen 1
  Leonie Hartsteen Springen van de plank 1
  Lev Müller Waterpolo 3
  Lily Posno Synchroonzwemmen 5
  Lois van Wijk Survival 1
  Marline Koopmans Survival 1
  Marten Alje Zantinge Waterpolo 1
  Mees van de Zedde Zwemvaardigheid 2, Waterpolo 2
  Merel de Jong Springen van de plank 1
  Mila Egberts Synchroonzwemmen 5
  Omar Khalil Waterpolo 1
  Pepijn de Bruijn Waterpolo 3
  Rogier Ottenhof Zwemvaardigheid 1
  Souraya van Kampen Zwemvaardigheid 1
  Tom Zevering Waterpolo 4
  Tycho van Tol Waterpolo 4
  Tygo van der Waarden Waterpolo 4
  Wes Kooistra Waterpolo 4

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2018
Z M D W D V Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 24-06 Sebastian Halma
 24-06 Anne Veen
 25-06 Rana Ali
 25-06 Brian Vreman
 26-06 Charlie Biezeveld
 26-06 Oskar Croy
 26-06 Maurice van Engelen
 26-06 Shariifa Osman
 26-06 Jarno Weertman
 27-06 Oliver Aussems
 27-06 Jenna Renkema
 27-06 Ferry Weertman
 27-06 Marten Zantinge
 29-06 Sten de Boer
 30-06 Lieke Broere
 01-07 Taim Alzaed
 01-07 kees Manders

We wensen jullie een fijne verjaardag!