Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 2 juli 2017

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Abdullah Alahmad Waterpolo 1
  Annelies Vreman Survival 2, Synchroonzwemmen 6
  Bart van de Weerd Snorkelduiken 2
  Brian Vreman Survival 2
  Charlotte Heeremans Waterpolo 1
  Coen Voorn Zwemvaardigheid 3, Snorkelduiken 2
  Daan Paape Snorkelduiken 3
  Daniël de Bruijn Snorkelduiken 3
  Dario Lazoe Waterpolo 1
  Fleur de Jong Survival 4, Synchroonzwemmen 6
  Geertje Clijdesdale Zwemvaardigheid 2
  Julian van der Hoek Waterpolo 4
  Lev Müller Waterpolo 4
  Lily Posno Waterpolo 1, Synchroonzwemmen 6
  Lizzy Duineveld Synchroonzwemmen 4
  Lois van Wijk Survival 2
  Louise Brouwer Snorkelduiken 1
  Marleen Teunizen Snorkelduiken 3
  Marline Koopmans Survival 2
  Marten Zantinge Waterpolo 2
  Matthijs Brouwer Snorkelduiken 1
  Mees van de Zedde Waterpolo 3
  Mila Egberts Synchroonzwemmen 6
  Omar Khalil Waterpolo 2
  Pepijn de Bruijn Waterpolo 4
  Roeland Duym Survival 4
  Rogier Ottenhof Zwemvaardigheid 2
  Saar van Ravensberg Survival 1
  Souraya van Kampen Snorkelduiken 1
  Tom Zevering Survival 1
  Tycho van Tol Survival 4

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Zwarte Pieten tijdens de zwemles (5 dec 2010)
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!