Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Diplomazwemmen

Geslaagden 12 november 2017

Voor Zwemvaardigheid I, II, III en/of specifieke diploma's zijn geslaagd:
 
  Abdullah Alahmad Waterpolo 2
  Amy van Noord Snorkelduiken 1
  Annelies Vreman Survival 3, Wereldzwemslagen 1
  Bjorn Borger Snorkelduiken 2
  Brian Vreman Survival 3, Wereldzwemslagen 1
  Coen Voorn Snorkelduiken 3
  Daan Paape Survival 1
  Daniël de Bruijn Waterpolo 4
  Dario Lazoe Survival 1, Wereldzwemslagen 1
  Elmar Zwart Waterpolo 1
  Frederique Grijpink Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Hildemarij Cnossen Zwemvaardigheid 1
  Jens Eijpe Springen van de plank 1
  Jochem van Dijk Snorkelduiken 3
  Joep de Graaf Snorkelduiken 1
  Joshua Baetings Snorkelduiken 1
  Kasia Christiaans Springen van de plank 1
  Lara van den Hombergh Zwemvaardigheid 1, Springen van de plank 1
  Leonie Hartsteen Springen van de plank 2
  Lily Posno Zwemvaardigheid 1, Waterpolo 2
  Lisa van Beusekom Synchroonzwemmen 1
  Marijn Brandjes Snorkelduiken 1
  Marline Koopmans Survival 3
  Marten Alje Zantinge Waterpolo 3
  Merel de Jong Synchroonzwemmen 1
  Mila Egberts Springen van de plank 2
  Omar Khalil Waterpolo 3
  Pepijn de Bruijn Springen van de plank 1
  Pepijn van der Pol Waterpolo 1
  Rogier Ottenhoff Snorkelduiken 1
  Saar van Ravensberg Survival 2
  Sebastiaan de Bruijn Survival 4
  Siem Jonker Springen van de plank 1
  Tom Zevering Survival 2
  Wes Kooistra Springen van de plank 2
  Xavi Klijnman Snorkelduiken 1

Allemaal van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma's!!!
Op naar het volgende diploma.


Willekeurige foto
 
 
Zeskamp en BBQ
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Januari 2018
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 18-01 Jantinus van der Kuijl
 19-01 Safa Al Hamrawi
 20-01 Felicia van Bragt
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Danica Groothedde
 20-01 Benjamin Witteveen
 21-01 Bastiaan Bitter
 21-01 Nino van den Broek
 21-01 Nina Hilbrink
 21-01 Jess Rijsdijk
 22-01 Ties Penraat
 22-01 Mees van de Zedde

We wensen jullie een fijne verjaardag!