Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 458
Nieuwste lid:
 mpfranc@ziggo.nl
Rooster waterpolo

Juryrooster seizoen 2017-2018

wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd WedstrNr Thuis Uit Jury1 Jury2 Jury3
za 20 januari 2018
  GO13B 18:15 235337 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Watervlo DG2 Boaz Blokhuis Bas Diemel
  GO9 18:15 234356 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Aquarijn FG1 Yasmin de Roo
  GO11B 18:40 236055 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Het Y EG1 Petra Posno - van der Zwaan
  JO15 18:45 235121 DAW CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D1 19:00 236583 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT D3 Benjamin Witteveen Thijs Seventer Lars Wijnand
  GO11A 19:20 236044 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Dolfijn EG1 Petra Posno - van der Zwaan
  JO19 19:45 234436 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZPC Woerden AJ1 Benjamin Witteveen Thijs Seventer Lars Wijnand
  H2 20:30 237154 Z&PC De Otters Het Gooi H2 U.Z.S.C. H5 Michiel van der Velde Gerard Looijen Lars Vonk
  H1 21:15 237243 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquarijn H1 Wesley Broekman Rene Nap Geert Siksma
za 27 januari 2018
  JO17 16:30 234615 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO13A 18:15 235283 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Aquawaard DG1 Elco Boswijk Gaston Aussems
  GO9 18:15 234352 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 U.Z.S.C. FG1 Marieke Voorn - Leurs
  GO11B 18:40 236056 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Het Y EG2 Marieke Voorn - Leurs
  GO15 19:00 234887 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Duinkikkers CG1 Wesley Broekman Paul van Emmerik Remco Komen
  GO11A 19:20 236045 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Het Y EG1 Michiel van der Velde
  H3 19:45 237647 Z&PC De Otters Het Gooi H3 DJK-ZAR H4 Wesley Broekman Paul van Emmerik Remco Komen
  H1 20:30 237244 Z&PC De Otters Het Gooi H1 WZ&PC Purmerend H1 Danny Behrens Wesley Schouwenaars Chris de Jong
  H2 21:30 237155 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Watervlo H2 Thijs Seventer Tim Walter Tijmen Siksma
za 03 februari 2018
  GO13C 16:45 235569 De Vaart DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  H3 17:00 237667 Aquarius H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO13B 17:15 235438 ZV De Zaan DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO15 17:30 234846 De Vaart CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  D1 17:30 236616 VZV Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO11A 17:45 236143 Het Y EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  JO15 18:15 235060 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Noordkop CJ1 Jacqueline Leunens Marc Splint Joke Swart - van Eerden
  H2 18:20 237100 De Ham H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO11B 18:45 236067 DWT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  JO17 19:05 234644 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Duinkikkers BJ1 Sandra van der Kieft Marjan van Mourik Maria de Bruijn - Boot
  JO19 19:30 234417 Aquarijn AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H1 20:30 237287 De Vaart H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
za 10 februari 2018
  JO19 15:45 234478 Oceanus AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO13C 18:15 235537 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 Marcel Onclin Liesanne Pijpker
  GO15 19:00 234891 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 ZC Zeist CG1 Natasja Lazoe - van Rijswijk Esther Moeshart - Vreman Emma Veenhof
  JO15 19:45 235063 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC de Robben CJ1 / BZC Brandenburg CJ1 Natasja Lazoe - van Rijswijk Esther Moeshart - Vreman Emma Veenhof
  JO17 20:35 234645 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1 Monique Voorbach Lydia Sloothaak Marc Splint
  D1 21:20 236579 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 K.Z.C. Da1 Jan Lazoe Jolanda Behrens Danny Behrens
zo 11 februari 2018
  GO11B 17:15 236123 De Futen EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
za 17 februari 2018
  GO13C 13:30 235499 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  JO15 16:10 235070 HZC de Robben CJ1 / BZC Brandenburg CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO13B 16:30 235394 ZV De Zaan DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO13A 18:15 235284 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1 Elco Boswijk Renate Kalkhoven - van Tetering
  GO9 18:15 234355 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 Danny Behrens
  GO11A 18:40 236046 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 DWT EG1 Danny Behrens
  JO17 18:50 234652 ZPCH BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  D1 19:00 236656 Z.V. Utrecht Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO11B 19:20 236057 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Amstel EG1 Benjamin Witteveen
  H3 19:45 237704 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Noordkop H3 Tijmen Siksma Tim Walter Lars Vonk
  JO19 20:15 234463 ZV De Zaan AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H2 20:30 237156 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Het Y H4 Wesley Schouwenaars Jeroen van der Kolk Danny Behrens
  H1 21:30 237245 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Noordkop H1 Remco Komen Rene Nap Dave Calis
za 24 februari 2018
  H1 16:45 237278 De Meerkoeten H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  GO15 17:00 234858 GoSwim CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  GO13B 17:40 235359 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO13A 18:30 235293 Het Y DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  JO15 19:15 235092 Z.V. Haerlem CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  H2 19:30 237112 De Dolfijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  D1 19:50 236673 K.Z.C. Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
zo 25 februari 2018
  GO11A 15:00 236156 De Amstel EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13C 15:15 235494 U.Z.S.C. DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  H3 17:55 237716 De Amstel H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3
za 10 maart 2018
  GO9 14:00 234362 ZV De Zaan FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO13A 17:15 235311 ZV De Zaan DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  GO11B 18:15 236058 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Petra Posno - van der Zwaan
  H3 18:15 237786 VZV H5 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  JO17 18:15 234646 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Sandra van der Kieft Frank Rombout Marjan van Mourik
  JO15 18:20 235082 K.Z.C. CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  JO19 19:00 234434 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Lydia Sloothaak Frank Rombout Marjan van Mourik
  H1 19:30 237323 De Waterwolf H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
zo 11 maart 2018
  GO13B 13:40 235370 Noordkop DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO13C 18:00 235484 AZ&PC De Futen DG1 / De Snippen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
za 17 maart 2018
  GO11A 15:10 236102 ZPCH EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13C 16:15 235561 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO15 17:00 234909 De Vuursche CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  D1 17:15 236652 ZV De Zaan Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  JO15 18:15 235062 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 DAW CJ1 Jeroen Vreman Marc Splint Rene Nap
  GO11B 18:15 236092 Z.V. Haerlem EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO9 18:15 234357 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Aquarijn FG1 Danny Behrens
  H3 19:05 237521 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZPCH H4 Jeroen Vreman Marc Splint Rene Nap
  JO17 19:50 234695 SG. West-Friesland BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  JO19 19:50 234440 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZC Zeist AJ1 Danny Behrens Wesley Schouwenaars Chris de Jong
  H2 20:35 237158 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Oceanus H2 Danny Behrens Boaz Blokhuis Bas Diemel
  H1 21:35 237241 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Triton Weesp H1 Paul van Emmerik Boaz Blokhuis Bas Diemel
ma 19 maart 2018
  JO19 20:00 234520 De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
za 24 maart 2018
  GO13A 16:55 235277 Aquawaard DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  GO13C 18:15 235540 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Jeroen van der Kolk Wesley Schouwenaars
  GO11B 18:15 236059 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Aquawaard EG1 Petra Posno - van der Zwaan
  GO11A 18:55 236048 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Z.V. Haerlem EG1 Michiel van der Velde
  GO13B 19:00 235341 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Jeroen van der Kolk Wesley Schouwenaars
  GO15 19:45 234890 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Fuut CG1 Robert Kelatow Tijmen Siksma Joep Berbers
  H3 20:30 237833 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZV De Zaan H8 Robert Kelatow Petra Posno - van der Zwaan Jolanda Behrens
  H1 21:15 237247 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duinkikkers H1 Danny Behrens Wouter Behrens Chris de Jong
zo 25 maart 2018
  GO9 14:35 234373 U.Z.S.C. FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
za 07 april 2018
  GO13B 14:00 235412 Watervlo DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO11A 16:15 236114 Aquawaard EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO11B 16:15 236136 Triton Weesp EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO13C 16:30 235474 De Aalscholver DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  D1 16:35 236576 De Ham Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO13A 18:15 235286 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 Michiel van der Velde Bas Diemel
  JO15 18:15 235116 Noordkop CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO9 18:15 234354 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Petra Posno - van der Zwaan
  GO15 19:00 234885 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 U.Z.S.C. CG1 Michiel van der Velde Bas Diemel Maria de Bruijn - Boot
  H1 19:30 237236 De Aalscholver H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  JO17 19:45 234640 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 KZC BJ1 / Aquafit BJ1 Remco Komen Jeroen Vreman Wesley Broekman
  JO19 20:30 238573 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Duinkikkers AJ1 Sandra van der Kieft Frank Rombout Marjan van Mourik
  H3 20:30 237863 De Aalscholver H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  H2 21:15 237159 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H2 Boaz Blokhuis Frank Rombout Lars Vonk
za 14 april 2018
  GO13A 15:25 235322 De Ham DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  GO13C 18:15 235541 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 ZPC Woerden DG1 Thijs Seventer Joep Berbers
  GO11B 18:15 236060 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Dolfijn EG1 Benjamin Witteveen
  GO11A 18:55 236049 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Triton Weesp EG1
  H3 19:00 237881 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Ham H6 Thijs Seventer Joep Berbers Benjamin Witteveen
  D1 19:45 236588 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 Jolanda Behrens Jan Lazoe Wouter Behrens
  H1 20:30 237248 Z&PC De Otters Het Gooi H1 ZPC Woerden H1 Yasmin de Roo Emma Veenhof Renske Beek
  JO19 20:40 234446 WZ&PC Purmerend AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H2 21:30 237160 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZV De Zaan H4 Yasmin de Roo Emma Veenhof Renske Beek
za 21 april 2018
  GO11A 14:30 236038 De Dolfijn EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13B 15:30 235392 Watervlo DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  JO17 16:15 240140 Watervlo BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO13C 16:15 235453 Aquarijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO15 17:00 234821 Aquarijn CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  JO15 17:00 235099 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO11B 18:25 236082 Het Y EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  H2 19:00 237193 U.Z.S.C. H5 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  JO19 19:25 234491 ZPC Woerden AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H1 20:00 237226 Aquarijn H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H3 20:20 237906 De Snippen H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3
za 28 april 2018
  GO11A 18:15 236086 Z.V. Haerlem EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1