Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 9
Verenigde Staten Nederland Ukraine Nederland Nederland Nederland Nederland Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 467
Nieuwste lid:
Nederland freekvaneijk
Rooster waterpolo

Juryrooster seizoen 2018-2019

wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd WedstrNr Thuis Uit Jury1 Jury2 Jury3
za 22 september 2018
  GO13C 16:30 258094 ZC Zeist DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO11B 17:00 258645 De Albatros EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO15 17:15 257576 De Vaart CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  GO13A 18:15 257877 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZPCH DG1 Frank Rombout Robert Kelatow
  GO11A 18:15 258554 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2
  JO19 18:45 257175 Watervlo AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  JO15 19:00 257719 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 U.Z.S.C. CJ2 Frank Rombout Gaston Aussems
  JO17 19:50 257382 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Vuursche BJ1 Elco Boswijk Gaston Aussems
  D1 20:35 260767 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Vuursche Da1 Joke Swart - van Eerden Maria de Bruijn - Boot
za 29 september 2018
  GO11A 14:40 258599 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  D1 17:00 260756 De Ham Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO13B 17:15 258003 VZV DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  H3 18:00 260067 Het Y H5 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO13C 18:15 258114 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4
  JO15 18:45 257709 De Meeuwen CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO13A 18:55 257881 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 VZC E&P DG1
  D2 19:15 261047 Z.V. Utrecht Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  JO17 19:40 257387 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3
  JO19 20:25 257105 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 U.Z.S.C. AJ1
  H1 21:10 260415 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Aalscholver H1
zo 30 september 2018
  H2 15:00 259111 Het Y H4 Z&PC De Otters Het Gooi H2
za 06 oktober 2018
  GO11A 14:15 258585 De Ham EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  D1 16:15 260801 Watervlo Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO13A 16:30 257945 ZV De Zaan DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  H1 16:30 260487 De Fuut H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  GO13C 18:15 258110 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Watervlo DG2
  GO9 18:15 265600 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 BZC Brandenburg FG1
  GO13B 18:55 257976 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Dolfijn DG1
  GO15 19:35 257604 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Vuursche CG1
  H2 20:00 259057 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  JO17 20:10 257361 ZPC Woerden BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  JO15 20:20 257720 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC De Robben CJ1
  JO19 21:10 257106 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Z.V. Haerlem AJ1
za 13 oktober 2018
  GO11A 14:00 258573 ZV De Zaan EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO9 15:10 265629 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO11B 15:30 258618 Aquarijn EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO13A 16:30 257910 ZV De Zaan DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  H1 17:15 260438 De Vaart H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  JO19 17:50 257096 De Dolfijn AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H3 18:15 260028 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8
  D2 19:00 260998 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Watervlo Da3
  D1 19:45 260768 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Aquarijn Da2
  JO17 20:30 257383 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Aquarijn BJ1
  H2 21:15 259079 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Ham H4
zo 14 oktober 2018
  JO15 15:45 257773 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO13C 17:15 258050 BZC Brandenburg DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO13B 18:30 257959 De Futen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
za 20 oktober 2018
  D2 18:00 261071 De Meeuwen Da2 / Triton Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
za 27 oktober 2018
  GO15 14:45 257589 Watervlo CG3 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  GO13C 18:15 258109 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 ZC Zeist DG1
  H3 18:55 260029 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meeuwen H2
  JO17 19:40 257386 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 U.Z.S.C. BJ2
  H2 20:25 259080 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DWT H2
  H1 21:25 260416 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Fuut H1
za 03 november 2018
  GO9 14:15 265637 De Ham FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO11B 14:30 258683 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO13C 15:00 258061 U.Z.S.C. DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO13A 19:55 257927 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  D2 20:30 260994 De Albatros Da1 / De Fuut Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H1 21:05 260373 Aquafit H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
zo 04 november 2018
  GO15 15:30 257563 De Amstel CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
za 10 november 2018
  GO11A 14:10 258565 VZC E&P EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  JO15 15:35 257753 VZC E&P CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D1 16:30 260836 ZV De Zaan Da5 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  JO17 17:00 257396 Watervlo BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  D2 17:00 260980 De Aalscholver Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  GO13C 18:15 258112 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Aquarijn DG1
  GO9 18:15 265602 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 ZV De Zaan FG1
  H2 18:50 259026 De Ham H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO11B 18:55 258627 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3
  GO13B 18:55 257978 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Z.V. Haerlem DG1
  H3 19:00 260000 HZC De Robben H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO13A 19:35 257880 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 U.Z.S.C. DG1
  JO19 20:20 257107 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZPC Woerden AJ1
  H1 21:05 260418 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Vuursche H1
za 17 november 2018
  GO11A 14:55 258611 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13C 15:30 258102 De Vuursche DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO13B 16:30 258033 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO15 17:40 257561 De Albatros CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  H3 18:15 260030 Z&PC De Otters Het Gooi H3 GoSwim H2
  D2 19:00 261000 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 GoSwim Da1
  D1 19:45 260770 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZPC Woerden Da1
  JO17 20:30 257385 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Vaart BJ1
  H2 21:15 259081 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DAW H2
  JO19 21:20 257088 DAW AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H1 21:25 260451 ZPC Woerden H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
zo 18 november 2018
  GO11B 16:00 258659 U.Z.S.C. EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  JO15 17:50 257765 U.Z.S.C. CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
za 24 november 2018
  GO13A 14:15 257919 De Ham DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  GO11B 16:00 258655 De Vaart EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  JO17 17:45 257375 HZC De Robben BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO11A 18:15 258557 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1
  GO13C 18:15 258113 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vuursche DG1
  H2 18:25 259038 De Dolfijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13B 18:55 257979 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Watervlo DG1
  JO15 19:35 257722 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Meeuwen CJ1
  D2 19:45 261041 ZPCH Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  JO19 20:25 257108 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Oceanus AJ1
  H1 21:10 260419 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Waterwolf H1
zo 25 november 2018
  GO9 14:30 265609 U.Z.S.C. FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  H3 19:00 260081 Het Zinkstuk H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  D1 19:45 260859 Het Zinkstuk Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
za 01 december 2018
  JO19 16:00 257188 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO15 18:15 257606 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 GoSwim CG1
  GO9 18:15 265603 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Ham FG1
  JO15 18:40 257733 HZC De Robben CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO11A 18:45 258555 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1
  D2 19:00 261001 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 DJK-ZAR Da1
  D1 19:45 260771 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Z.V. Haerlem Da3
  H1 20:05 260430 K.Z.C. H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H3 20:30 260031 Z&PC De Otters Het Gooi H3 DJK-ZAR H3
  H2 21:15 259082 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H2
zo 02 december 2018
  GO13B 15:15 257989 Het Y DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
za 08 december 2018
  GO11B 13:30 258668 VZC E&P EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  JO17 16:45 257321 BZC Brandenburg BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO13C 16:45 258143 De Vaart DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO11A 18:15 258558 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZV De Zaan EG1
  GO13B 18:15 257980 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Meeuwen DG1
  GO15 18:55 257598 ZPC Woerden CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  JO15 18:55 257723 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2
  JO19 19:45 257109 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZV De Zaan AJ1
  D2 20:15 260972 Aquarijn Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H1 20:30 260420 Z&PC De Otters Het Gooi H1 MSV-Zeemacht H1
  D1 20:40 260871 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  H3 21:00 260012 Aquarijn H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  H2 21:30 259088 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Z.V. Utrecht H2
za 15 december 2018
  JO15 16:00 257741 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  H3 16:15 260089 U.Z.S.C. H8 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO15 17:00 257548 Aquarijn CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  GO11B 17:50 258639 ZPC Woerden EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO13C 18:15 258111 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 ZPC Woerden DG1
  GO9 18:15 265601 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1
  GO13B 18:55 257977 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 K.Z.C. DG1
  GO11A 19:20 258556 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1
  JO17 19:20 257428 ZC Zeist BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO13A 19:35 257879 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2
  H1 20:20 260417 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquarijn H1
  D2 20:45 261059 Het Y Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  D1 21:00 260780 De Snippen Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
zo 16 december 2018
  H2 15:00 259124 JAWS H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
za 12 januari 2019
  GO9 14:30 265625 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO11A 16:30 258605 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13B 16:40 258001 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  H1 17:15 260390 Aquarijn H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  GO13A 18:05 257937 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  GO11B 18:15 258626 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 ZPC Woerden EG1
  H3 18:15 260033 Z&PC De Otters Het Gooi H3 U.Z.S.C. H8
  GO13C 18:30 258086 ZPC Woerden DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  JO15 18:45 257716 De Meeuwen CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D2 19:00 261003 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Het Y Da4
  D1 19:45 260774 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Snippen Da2
  JO17 20:30 257389 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZC Zeist BJ1
  H2 21:15 259085 Z&PC De Otters Het Gooi H2 JAWS H2
za 19 januari 2019
  GO15 18:15 257603 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Vaart CG1
  GO11B 18:15 258625 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Albatros EG1
  H3 18:55 260041 De Vuursche H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  JO15 19:00 257724 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Watervlo CJ1
  D1 19:40 260794 De Vuursche Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  D2 19:50 260997 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Meeuwen Da2 / Triton Da1
  JO17 20:25 257343 De Vuursche BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  JO19 20:35 257110 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Watervlo AJ1
  H1 20:55 260470 WZ&PC Purmerend H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H2 21:20 259078 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZV De Zaan H4
zo 20 januari 2019
  GO11A 16:00 258594 U.Z.S.C. EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13A 17:10 257905 ZPCH DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
za 26 januari 2019
  GO13C 15:50 258119 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  JO17 18:00 257415 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO13B 18:15 257981 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 VZV DG1
  D2 18:55 261002 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Z.V. Utrecht Da3
  D1 19:40 260772 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Ham Da3
  H3 20:25 260032 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Y H5
  H1 20:45 260410 De Aalscholver H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H2 21:10 259083 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Het Y H4
zo 27 januari 2019
  JO19 18:40 257121 U.Z.S.C. AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
za 02 februari 2019
  GO9 16:00 265618 BZC Brandenburg FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO13B 16:20 257955 De Dolfijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO15 17:30 257614 De Vuursche CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  GO13A 18:15 257878 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG2
  GO11A 18:15 258559 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 VZC E&P EG1
  JO15 19:00 257725 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 VZC E&P CJ2
  JO19 19:45 257161 Z.V. Haerlem AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  D1 19:50 260773 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Watervlo Da2
  JO17 20:35 257388 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1
  H2 21:20 259084 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5
za 09 februari 2019
  D2 14:00 261032 Watervlo Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H2 18:00 259073 De Ham H4 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13C 18:15 258115 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 BZC Brandenburg DG1
  GO9 18:15 265604 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2
  GO11B 18:40 258629 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Aquarijn EG1
  GO13B 18:55 257982 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Futen DG1
  GO11A 19:20 258560 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2
  GO13A 19:35 257882 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG1
  D1 19:45 260751 Aquarijn Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  JO15 20:20 257726 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 U.Z.S.C. CJ2
  JO17 20:30 257311 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  H3 20:30 260102 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  JO19 21:10 257111 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Dolfijn AJ1
  H1 21:55 260422 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Vaart H1
za 02 maart 2019
  H3 18:15 260034 Z&PC De Otters Het Gooi H3 HZC De Robben H2
  JO15 18:45 257788 IJsselmeer CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D2 19:00 260999 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Albatros Da1 / De Fuut Da2
  D1 19:45 260776 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Het Zinkstuk Da1
  JO17 20:30 257391 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 HZC De Robben BJ1
  H2 21:15 259087 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Dolfijn H2
za 09 maart 2019
  GO13C 18:15 258116 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 U.Z.S.C. DG2
  GO9 18:15 265605 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Ham FG2
  GO11B 18:40 258630 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
  H3 18:45 260024 De Meeuwen H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO13A 18:55 257883 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1
  GO11A 19:20 258561 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1
  GO15 19:35 257607 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Amstel CG1
  H2 20:10 259108 DWT H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  D1 20:15 260852 UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  JO15 20:20 257727 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC De Robben CJ1
  H1 21:10 260423 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquafit H1
zo 10 maart 2019
  JO17 17:45 257335 De Duinkikkers BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
za 16 maart 2019
  GO11A 14:00 258579 ZV De Zaan EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO9 14:40 265591 ZV De Zaan FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO11B 14:55 258679 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 Z&PC De Otters Het Gooi EG2
  GO13C 15:45 258046 Aquarijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  GO15 18:15 257608 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Aquarijn CG1
  GO13B 18:15 258027 Z.V. Haerlem DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  JO15 18:35 257780 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D1 19:00 260775 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZV De Zaan Da5
  D2 19:45 261004 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Aalscholver Da1
  H1 19:50 260401 De Vuursche H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  JO17 20:30 257390 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Watervlo BJ1
  JO19 20:45 257153 ZPC Woerden AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  H2 21:15 259086 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Ham H3
zo 17 maart 2019
  GO13A 16:00 257890 U.Z.S.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
za 23 maart 2019
  JO15 15:30 257748 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D2 17:50 261025 GoSwim Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  JO17 18:00 257413 De Vaart BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO11B 18:15 258631 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 U.Z.S.C. EG2
  GO13C 18:15 258117 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vuursche DG2
  GO11A 18:55 258562 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1
  GO13B 18:55 257983 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3
  H2 19:15 259021 DAW H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  D1 19:20 260820 ZPC Woerden Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  H3 19:20 260065 GoSwim H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO15 19:35 257605 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Albatros CG1
  JO19 20:20 257113 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 DAW AJ1
  H1 21:05 260424 Z&PC De Otters Het Gooi H1 ZPC Woerden H1
za 30 maart 2019
  GO13B 16:05 258019 Watervlo DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO13C 16:10 258137 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  JO19 17:15 257144 Oceanus AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO13A 18:15 257884 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1
  GO9 18:15 265606 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 U.Z.S.C. FG1
  GO11B 18:50 258628 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vaart EG1
  GO15 19:00 257609 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Watervlo CG3
  JO15 19:45 257728 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 IJsselmeer CJ1
  D2 20:35 261005 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 ZPCH Da1
  H1 20:45 260468 De Waterwolf H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H3 21:20 260035 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Zinkstuk H1
za 06 april 2019
  GO11A 14:10 258571 VZC E&P EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO9 14:15 265599 De Ham FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO13A 14:50 257900 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  JO15 17:50 257760 VZC E&P CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO15 18:00 257586 GoSwim CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  H2 18:15 259099 DJK-ZAR H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13B 18:15 257984 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Y DG1
  JO19 18:55 257114 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1
  H1 19:40 260425 Z&PC De Otters Het Gooi H1 K.Z.C. H1
  D1 19:55 260832 Z.V. Haerlem Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  D2 20:30 261016 DJK-ZAR Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H3 21:15 260056 DJK-ZAR H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3
zo 07 april 2019
  JO17 15:15 257359 U.Z.S.C. BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
za 13 april 2019
  JO19 16:30 257134 ZV De Zaan AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO13B 18:00 257975 De Meeuwen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO11B 18:15 258632 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 VZC E&P EG2
  H1 18:15 260502 MSV-Zeemacht H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  GO13C 18:15 258118 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vaart DG1
  GO15 18:55 257610 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 ZPC Woerden CG1
  H2 19:15 259006 Z.V. Utrecht H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  D2 19:40 261006 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Aquarijn Da3
  JO17 20:25 257392 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 BZC Brandenburg BJ1
  D1 21:10 260777 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3
  H3 21:55 260036 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Aquarijn H3