Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 612
Nieuwste lid:
Nederland Jimmy
Laatste nieuws
VZV IJmuiden - MO15 (3-7)

Op zaterdag 5 november 2011  speelden we een wedstrijd tegen VZV IJmuiden.


Voor de wedstrijd zag ik er heel erg tegenop. We hadden 2 jaar geleden al een keer tegen IJmuiden gespeeld, en dat was geen wedstrijd meer te noemen. Er werden kopstoten gegeven, er werd gebeten en gekrabt. Ook werd in die wedstrijd mijn arm gekneusd. Ik was dus erg bang dat het weer een zware en pijnlijke wedstrijd zou worden.   

Doordat er vertraging was op de afslag IJmuiden, kwamen de meeste van ons bijna te laat bij de wedstrijd. Ook was Wouter de capjes vergeten. Gelukkig hadden de meeste wel een capje bij zich, waardoor we toch konden spelen. Wouter heeft snel het wedstrijdformulier ingevuld, terwijl wij snel in gingen zwemmen. 

Al sneller dan verwacht begon het eerste partje. We begonnen al goed door een manmeer te krijgen. Helaas pakte dat niet zo goed uit en kwam er een tegen aanval. Gelukkig namen wij de voorsprong, doordat Maaike een mooi doelpunt maakte. 

In het tweede partje werd Daisy er 2x uitgestuurd, en Madelon ook 1x. Gelukkig konden we ook dat partje een mooi doelpunt maken. Helaas scoorde de tegenstander ook 2x, waardoor we toen weer gelijk stonden. Het was toen 2-2. Behoorlijk spannend dus! 

In het derde partje namen we een mooie voorsprong. Madelon scoorde 1x en ik 2x met hulp van Marinda en Maaike. Helaas werd in dit partje Jet eruit gestuurd. Het werd ook minder spannend door de grote voorsprong die we in dit partje namen. 

In het vierde partje waren we allemaal een beetje moe, maar toch gingen we er weer helemaal voor. In dit partje werd er 2x gescoord, waaronder door Mies. Ook werd Daisy er voor de 3e keer uitgestuurd. Uiteindelijk werd het 3-7 voor ons. De wedstrijd viel in mijn optiek heel erg mee. Ik vond het een mooie wedstrijd om te spelen en om te sturen. Ik ben ook super trots op Madelon en Mies die hun eerste doelpunt gemaakt hebben, en ik hoop er nog veel te zien dit seizoen. Oftewel: Op naar de volgende wedstrijd! 

 
Leonie.
Geplaatst door Lisette op 12 november 2011 14:51:00 1073 keer gelezen · Afdrukken
Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2014
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
Er is voor dit paneel geen inhoud gedefinieerd
Kalender
Juni 2026
Z M D W D V Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken