Zondag 13 januari was het dan eindelijk zo ver het eerste Minipolo toernooi van onze waterpolo carrière. En dat was best spannend maar vooral erg leuk en gezellig. Ik (Tijs) heb hier heel erg naar uit gekeken. Vorig jaar mocht ik steeds met mijn broer (Stef) mee en nu mocht ik eindelijk zelf met een eigen team meedoen. Toen we in Amersfoort aankwamen hebben we 3 wedstrijden gespeeld. Bas was onze coach en ik zat in het team met: Niek, Sjef,Jasper, Tommie, Ottavia, Liam. Helemaal geweldig was dat we alle drie de wedstrijden gewonnen hebben. De eerste wedstrijd zelfs met 7-0 waarvan Niek er 5 heeft gescoord. We hebben heel veel zin in een volgend toernooi.
Tijs de Bruijn (6 jaar)
------------
Minipolo toernooi zondag 13 januari 2013 in Amersfoort bij 'SG Amersfoort'
Bij ons zwembad hadden we we ons om half een verzameld om met zijn allen naar Amersfoort te rijden. Gelukkig waren er veel ouders en broertjes en zusjes om ons aan te moedigen. Aangekomen in Amersfoort was het een drukte van belang. We hebben ons snel omgekleed. Ons team was de OTTERS 1 (8-9 jaar) en we waren met z'n achten. Dat kwam mooi uit want zo konden we regelmatig wisselen van spelers. We speelden namelijk 4 tegen 4 met een keeper. Voordat we begonnen vertelde Marc ons nog een keer de spelregels. Voor een aantal van ons was dit ons eerste toernooi en dat was best spannend. Het zwembad in Amersfoort werd verdeeld in vier velden. Er zaten veel mensen op de tribune en langs de rand van het zwembad.
Onze eerste wedstrijd begon om 2uur tegen SGA1 en de eindstand was 3 - 1 voor SGA1. Na de wedstrijd gaf Marc ons nog wat aanwijzingen en dat kon je zien in de resultaat van de tweede wedstrijd tegen de Duinkikkers. Deze wedstrijd wonnen we met 4 - 0!! Toen was er pauze. Onze derde wedstrijd was tegen ZV Utrecht en deze wedstrijd wonnen we ook met 3 - 1. Bij de laatste wedstrijd waren we best wel moe geworden en deze wedstrijd verloren we tegen DWT2 met 5 - 2.
Rond de klok van vier uur was het toernooi afgelopen en we kregen allemaal een mooi vaantje!!
Dit was mijn eerste Minipolo toernooi en ik heb het erg naar mijn zin gehad!!